Header Ads

TURKCELL TV+ NBA HEYECANINI EKRANA TAŞIYOR

İngiltere Premier Ligi’nin 3 yıllık yayın haklarını alan Turkcell TV+’tan sporseverlere bir müjde daha. 

Dünyanın en önemli basketbol ligi olan NBA de bundan sonra yeni nesil televizyon platformu Turkcell TV+’ta yayınlanacak. 

NBA heyecanı, sezon öncesi Çin turuyla Ömer Aşık’ın takımı New Orleans Pelicans’ın maçıyla 9 Ekim’de başlıyor. Dünyanın en değerli futbol ligi olan İngiltere Premier Ligi’nin resmi yayın hakları konusunda Saran Group ile anlaşma sağlayan Turkcell, hem evde hem de mobil cihazlardan izlenebilen televizyon platformu Turkcell TV+ ile sporseverleri sevindirmeye devam ediyor. 

Dünyanın en yetenekli futbolcularını 3 yıl boyunca yüksek yayın kalitesiyle ister evlerindeki televizyonlardan, ister diledikleri yerde cep telefonları ve tabletlerinden Turkcell TV+ sayesinde takip edecek olan sporseverler, artık aynı heyecanı dünyanın en önemli ve prestijli basketbol ligi NBA için de yaşayacak. NBA’in de resmi yayıncısı olan Turkcell TV+’ta basketbol şöleni ise sezon öncesi maçlarla başlıyor. 

Üst üste iki maç 
Geleceğin televizyon platformu Turkcell TV+’ta yayınlanacak ilk NBA maçında Ömer Aşık’lı New Orleans Pelicans, Şangay’da Houston Rockets ile karşı karşıya gelecek. 9 Ekim’de saat 14.30’da başlayacak mücadele Turkcell TV+’tan naklen yayınlanacak.

Pekin’deHouston Rockets ile New Orleans arasındaki ikinci karşılaşma da 12 Ekim’de saat 14.30’dayine canlı olarak Turkcell TV+’ta olacak.  

En zengin spor içeriği 
Turkcell TV+’ın sporseverlere sunduğu ayrıcalıklar bununla da bitmiyor ve çok yakında yüksek yayın kalitesi (HD) ile sunucağı yeni bir spor kanalının yayınına başlıyor. 

İngiltere Premier Ligi ve NBA’nın dışında izleyiciler Formula 1 yarışları, Çin Futbol Ligi, teniste çeşitli turnuvalar,Dünya Super Bike, PGA Tour Golf Turnuvası, , Barça TV ve Bayern TV gibi zengin bir içeriği de Turkcell TV+’tan yayınlanacak spor kanalında HD yayın kalitesinde bulabilecekler. Turkcell TV+, sporseverler için önemli olan iki özelliği bir arada sunuyor.

 “kaydetme” özelliği ile kaçırılan maçları yeniden izleme fırsatı verirken, “Geriye Alma” özelliği sayesinde de kaçırılan pozisyonların tekrarını izleme şansını sunuyor.


.
Blogger tarafından desteklenmektedir.