PHİLİPS 46PFL9705 Full HD 3D LED TV

Philips’in patentli Ambilight teknolojisine sahip 46PFL9705 LED TV, filmler gerçekten oturma odanızda geçiyormuş hissi yaşatma iddiasında.

Ambilight teknolojisi, televizyonun üç tarafından, duvara ekranın içindeki görüntü ile uyumlu bir ışık yansıtarak ekranı daha da genişletirken ışığın rengini, parlaklığını, görüntü ve duvar rengine göre ayarlayarak gerçeklik hissini artırıyor.

Perfect Pixel HD Engine adlı görüntü işleme aksamı, keskinlik, görece daha doğal ayrıntılar, canlı renkler, yüksek kontrast, doğal hareket akışında netliği bir arada sağlıyor. Bu sayede multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültüyü azaltılıyor.

1920x1080 piksel çözünürlükteki Full HD ekran ile titreşimsiz aşamalı tarama görüntülerini parlaklık ve canlılıkla sunuyor. Full HD 3D TV ve BluRay özelliği ise, izleyiciyi sinemada yaşayabileceği keyfe yakın bir deneyim sunabiliyor.

Öte yandan, Philips’in Ödüllü LED Pro ekranı sizi gerçek görüntülerin keyfini sürmeye davet ediyor. Çevre dostu LED aydınlatma teknolojisine sahip 46PFL9705 LED TV, ekran aydınlatması olarak 1000’den fazla LED ile çalışırken, yüzde 50 daha az enerji harcayarak bütçenizi koruyor.

Bunun yanı sıra Philips’in Bright Pro ile etkileyici görüntü, gerçekçi parlaklık ve kontrast renklerin dünyası sizi bekliyor.ntvmsnbc
Blogger tarafından desteklenmektedir.