Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

REDLİNE 7500 HD RECEİVER

 HDMI görüntü çıkışı CA Kart Okuyucu Hassas Kör Tarama 5000 Kanal Kapasitesi 64 Uydu Kapasitesi Çoklu Dil Desteği Diseqc 1.0-1.1-1.2 Usals Motor Desteği USB PVR&Time Shift ile kayıt Uydudan Oto ile güncelleme USB 2.0 desteği USB Üzerinde güncelleme Çoklu Multimedya desteği FTP ile Güncelleme Ethernet bağlantı desteği Wi-Fi ile internet desteği Redline TS 7500 ile Youtube kolayca bağlanabilirsiniz. Hava Durumu MP3
SAT SHARİNG ( UYDU ÜZERİNDEN ŞİFRE KIRMA ) 
-Uydu üzerinden data alarak şifreli binlerce kanalı izleme imkanı. 

İNTERNET ÜZERİNDEN PC BAĞLANTISI 
-İnternetiniz var ise aynı ağ üzerindeki bütün bilgisayarlara bağlanabilir ve o pc deki tüm video film müzik vs. dosyaları oynatabilirsiniz. 

OTOMATİK GÜNCELLEME 
-Uydudan otomatik kanal ve key güncelleme,http üzerinden yazılım ve kanal güncelleme imkanı. Ayrıca usb üzerinden güncelleme imkanı. 

YOUTUBE -Youtube pc kadar seri çalışmaktadır. 
İPTV -İptv ile tam uyumludur.interneti düşük bölgelerde bile rahatlıkla çalışır.içerisinde Birsürü ip kanalı bedava... 

ÜST DÜZEY İŞLETİM SİSTEMİ 
-Cihazın en gözde özelliği ise 667 mhz işlemcisi , dreambox 800 den daha yüksek işlemciye sahiptir. 3G ( VINN ) -3G mobil model ile uyumludur. 3g mobil modeminizi usb den takıp direk olarak internete bağlayabilirsiniz. Extrada access point gibi dönüştürücülere gerek yoktur. 

AKILLI KUMANDA 
-Ts 7500 uydu alıcısının bir diğer göz alıcı özelliği ise kumandası. cihazın içerisinde çıkan kumanda şık tasarım ve üst düzey fonksiyonları içermektedir. Cihazın içerisinden çıkan kumanda akıllı ve öğrenebilir kumandadır. Televizyonunuzun kumandasının fonksiyonlarını uydu alıcısının kumandasına öğreterek kumanda kalabalığına son verebilirsiniz. Wi-Fİ -Dahili wifi ile internete bağlanma imkanı. 

İNTERNET UYGULAMALARI 
-Redline ts 7500 de extra olarak maçkolik uygulaması ,haberler (gazeteler) uygulaması,gmail hesabı,havadurumu, kurçevirici, ftp den film izleme, dlna uygulaması ile cep telefonu tablet ve pc den cihaza bağlanma, ve daha birçok uygulama kullanılmaktadır. USB -Usb üzerinden resim , müzik, video izleme imkanı. Mp3,mp4,mpeg , avi ,blue-ray , Mkv ve daha bir çok formatı desteklemektedir. Ayrıca 2 Tb kadar hardisk destekler. CA (Çakılı Modul) -Çakılı modülü sayesinde ,yasal üyelik kartlarınızı extradan modül satın almadan çalıştırabilirsiniz. Dsmart ve Dijitürk kartları kendi cihazı ile eşleştirildiğinden uyum sağlamaz.(multivizyon.tv)

Top Post Ad

Below Post Ad