Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

LG’nin 4K HDR monitörü satışa çıkıyor

Son dönemde trendi giderek yükselen HDR teknolojisine yönelik bir sistem topluyorsanız LG’nin yeni 4K HDR monitörü en iyi alternatiflerden birisi olma amacında.

Dijital içeriklerde HDR deyimini daha çok kullanmaya başladığımız son günlerde, buna yönelik ürünler de boy göstermeye devam ediyor. LG’nin dikkat çeken 4K HDR monitörü piyasaya çıkmak için gün sayıyor.  

Son dönemin en iyisi 
LG 32UD99 model numarasına sahip olan monitör ilk olarak CES 2017 fuarında tanıtılmış ve ilgi uyandırmıştı. 32 inçlik ekranında 4K çözünürlük sunan monitör, HDR 10 teknolojisi ile uyumlu. Mobil tarafta da karşımıza çıkan HDR 10 standardı siyahları daha derin, beyazları daha parlak ve görüntüleri daha detaylı olarak aktarabiliyor. 

Monitör AMD FreeSync teknolojisi ile uyumlu. Bu sayede gecikmeler ve yırtılmalar en aza indiriliyor. Oyunculara yönelik olduğu için monitörün sunduğu bu tarz teknolojiler büyük avantaj sağlıyor. Ürünün tepki hızı 5ms olarak belirlenmiş. 

 2 adet HDMI 2.0 ve 2 adet USB 3.0 portu olan monitörün USB Tip-C bağlantısı da özellikle MacBook gibi cihazlar için onu alternatif bir harici ekran adayı haline getiriyor. Ayrıca bu port üzerinden dizüstü bilgisayarınızı şarj da edebiliyor. Entegre stereo hoparlörler ile oyun deneyimine de katkı yapılıyor. 

Ekran düz veya yatay olarak kullanılabiliyor. Monitörün görüntü oranı ve tazeleme hızı ile ilgili henüz net bir bilgi verilmemiş. 28 Mart tarihi itibariyle satışa çıkacak olan monitörün fiyatı 999$ seviyesinde seyrediyor. donanimhaber
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad