Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Cartoon Network’ten Büyük Ödüllü Ben 10 Yarışması

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10’in Tam Gaz mobil oyununu güncelledi. 


3 yeni karakterin ve 60 yeni seviyenin eklendiği Ben 10 Tam Gaz mobil oyunu şimdi de çocuklara özel bir yarışma ile daha heyecanlı bir hale geliyor. 

16 Haziran Cuma gününe kadar www.ben10kahramanlikzamani.com sitesinden yarışmaya katılan 5 çocuk, yepyeni Ben 10 Delüks Omnitrix Saati’ne Türkiye’de satışa çıkmadan önce sahip olma şansı yakalıyor. 

2 – 16 Haziran tarihleri arasında Ben 10 Tam Gaz yarışması için özel olarak hazırlanan www.ben10kahramanlikzamani.com sitesine girip, en sevdiği uzaylı karakteri ve neden sevdiğini yazıp gönderen beş çocuk, yeni özelliklere sahip Ben 10 Delüks Omnitrix saatine Türkiye’de ilk defa sahip olacak. 

Yarışmaya katılan 10 kişi ise Ben 10 Tam Gaz uygulamasını ücretsiz indirme kodu kazanacak. Youtuber Batuhan Çelik’in içinde bulunduğu jüri katılımcıların cevaplarını değerlendirecek. 

Kazananlar www.ben10kahramanlikzamani.com sitesinde duyurulacak. Ben 10 Delüks Omitrix saati ve Ben 10 oyuncak koleksiyonu Temmuz ayından itibaren oyuncak mağazalarında satışa çıkacak. 

Siz de bu heyecana ortak olmak istiyorsanız; iOS ve Google Play’den Ben 10: Tam Gaz oyununu indirebilir, Ben 10 özel ödüllerini kazanmak için www.cartoonnetwork.com.tr adresinden yarışma detaylarını takip edebilirsiniz.

Top Post Ad

Below Post Ad