Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

bilim kurgu dizisi Altered Carbon’dan özel bir video paylaşıldı

Netflix’in 2 Şubat, 2018 Cuma günü gösterime girecek bilim kurgu dizisi Altered Carbon’dan özel bir video paylaşıldı! 

İnsan bilincinin disklere kaydedilerek istenildiği an herhangi bir vücuda aktarılabildiği bu siberpunk dünyasını bir de dizinin başrol oyuncusu Joel Kinnaman ve yaratıcısı Laeta Kalogridis’ten dinleyin. Terminator Genisys, Avatar (EP), Shutter Island filmlerinden de tanıdığımız Laeta Kalogridis, Altered Carbon ile ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: 

“Altered Carbon'un siberpunk dünyasını Netflix izleyicileri ile buluşturma şansı bulduğum için çok heyecanlıyım. Yapım süreci de en az Takeshi Kovacs'ın yolculuğu kadar aşk ve macera dolu geçen diziyi sizlerin beğenisine sunmak için sabırsızlanıyorum." Altered Carbon 2 Şubat 2018, Cuma günü tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix'te gösterime girecek! 


Altered Carbon hakkında 
Richard K. Morgan'ın klasik siberpunk romanından uyarlanan Altered Carbon 300 yıl sonraki bir gelecekte geçen, cinayet, aşk, cinsellik ve ihanetlerle dolu karmaşık bir olay örgüsüne sahip bir hikâye. Yepyeni bir teknoloji, toplumu tamamen değiştirmiştir. 

İnsan bilinci sayısallaştırılabilmektedir, başka bir bedene transfer olmak mümkün hale gelmiştir ve ölüm artık mazide kalmıştır. Takeshi Kovacs, yeni dünya düzenine karşı organize edilen bir başkaldırı sırasında yenik düşen yıldızlararası elit savaşçılardan hayatta kalan tek askerdir. 

Bilinci yüzyıllar boyunca buz içinde hapsedilmiştir, ta ki aşırı zengin ve çok uzun yıllardır hayatta olan Laurens Bancroft adında bir adam ona tekrar yaşama şansı sunana kadar. Bunun karşılığında, Kovacs'ın bir cinayeti çözmesini istemektedir. Bancroft'un kendi cinayetini...  netflix.com/alteredcarbon
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad