Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Vodafone Tv, İnternetinden Yemeyen Zengin İçeriklerle Yenilendi

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, abonelerine yenilikçi sabit, mobil ve içerik servislerini tek çatıdan sunmaya devam ediyor. 

Mobil TV servisi Vodafone TV’yi her yaştan her zevke hitap edecek çok özel içeriklerle yenileyen Vodafone, tüm bireysel abonelerine Vodafone TV’nin yeni içeriklerini tarife ayrımı olmaksızın ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda aylık 5 TL karşılığında internetlerinden yemeden izleme imkânı sunacak. 

 Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, toplam telekomünikasyon şirketi olma hedefi doğrultusunda yenilikçi sabit, mobil ve içerik servisleri sunmaya devam ediyor. 


Abonelerine istedikleri an farklı platformlar üzerinden Vodafone servis ve içeriklerine erişme imkânı sağlayan Vodafone, mobil TV servisi Vodafone TV’yi her yaştan her zevke hitap edecek çok özel içeriklerle yeniledi. 

Yeni dönemde, Vodafone TV kullanıcıları, en çok izlenen 60’ı aşkın TV kanalını; içinde FilmBox’ın da olduğu film, belgesel, spor, oyun ve moda üzerine yayın yapan 8 şifreli kanalı; Cevap.tv’nin 7500 soru-cevap videosunu; Ocak sonuna kadar sayıları 250’yi bulacak ve her ay yenilenecek olan çok sayıda “FilmBox on Demand” (FilmBox Seç İzle) yabancı film ve tematik içeriğini; ayrıca, Facebook’ta 1,3 milyon takipçisi olan Stolk’un Vodafone TV’ye özel olarak hazırladığı videoları izleme imkânı bulacak.

 Tüm bireysel Vodafone aboneleri Vodafone TV’nin yeni içeriklerini tarife ayrımı olmaksızın ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda aylık 5 TL karşılığında internetlerinden yemeden izleyebilecek. 

 Engin Aksoy: “Müşterilerimizin iletişime yönelik her tür ihtiyacını tek noktadan karşılıyoruz” Günümüzde mobil data kullanımının her geçen gün arttığını, buna bağlı olarak video ve TV izleme alışkanlığının da mobile kaydığını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, bir toplam telekomünikasyon şirketi olma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ev ve ofisler için sabit hat ve televizyon hizmetleri de dahil müşterilerimizin iletişime yönelik her tür ihtiyacını tek noktadan karşılamayı hedefliyoruz. 

Günümüzde mobil üzerinden TV ve video erişimi bir ihtiyaç haline geldi. Bununla birlikte, çok fazla data tüketen bu servisler kullanılırken ‘paket bitecek’ endişesi duyuluyor ve bu servislerin daha çok WiFi üzerinden kullanılması tercih ediliyor. 

Yenilenen Vodafone TV servisi kapsamında sunduğumuz internetinden yemeyen içeriklerle kullanıcılarımızın bu endişesini ortadan kaldırarak mobilden TV ve video izleme keyfini özgürce yaşamalarını sağlamak istiyoruz. 

Vodafone TV servisimizle Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyata, üstelik internetinden yemeden ulaştırıyoruz. Vodafone olarak, geleceğin heyecan verici dünyasına müşterilerimizle birlikte hazırlanırken onlara yenilikçi ve zenginleştirilmiş içerik servisleri sunmaya devam edeceğiz.”  

Mobilden TV seyretme özgürlüğü 
Vodafone TV kullanıcıları, en popüler TV kanal, program ve dizilerini akıllı telefonlarından ya da tabletlerinden mobil veya Wi-Fi bağlantısıyla izleyebiliyor. 

Canlı kanal içeriği, beğenilen programların sosyal medyada paylaşılması, program hatırlatma, favori kanallar listesi hazırlama ve aranılan programı hızla bulmak için program arama gibi özellikleriyle farklılaşan Vodafone TV, kullanıcılarına mobil TV seyretme özgürlüğünü tam anlamıyla sunuyor. 

Ayda 5 GB’dan fazla data tüketimi 
Toplam 110 bini aşkın kullanıcısı bulunan Vodafone TV’de halihazırda 60’tan fazla TV kanalı yer alıyor. Vodafone abonelerinin Vodafone TV’yi izleme süresi günde ortalama 40 dakikayı buluyor. Vodafone TV’yi aktif kullanan bir abone bu platformda ayda 5 GB’dan fazla data tüketiyor. Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 1 milyondan fazla kez indirildi.  

Vodafone Türkiye hakkında 
Gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2017 itibariyle hizmet sunduğu 23,2 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. 

Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 20 milyar TL’ye ulaşmıştır. 2010’da Borusan Telekom’u bünyesine katan Vodafone Türkiye, 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’i bünyesine dâhil etmiştir. 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonu doğrultusunda bireylere ve kurumlara mobil ses, sabit ses, mobil internet, ADSL ve fiber hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, yaklaşık 3.300’ü aşkın çalışan kadrosu, 1.200’ü aşkın perakende mağazası ve ekosisteminde bulunan 43.000 paydaşı ile faaliyet göstermektedir.

Top Post Ad

Below Post Ad