Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Digiturkten Türkiyenin ilk hedefli reklam uygulaması

Yenilikçi çalışmalarıyla sektörüne öncülük eden Digiturk önemli bir ilke daha imza attı. 

Türkiye’de ilk kez canlı yayındaki reklam kuşağında farklı profillere farklı reklam gösterimi gerçekleştirildi.Böylece izleyiciler daha ilgi alanlarına yönelik reklamlar izlerken, reklam verenlerde daha iş hedeflerine uygun izleyiciye ulaşacaklar. 

Türkiye’nin öncü dijital yayın platformu Digiturk imza attığı yenilikçi çalışmalara bir yenisini daha ekledi veTürkiye’nin ilk hedefli reklam uygulamasını hayata geçirdi. 
Canlı yayındaki reklam kuşağı içinde, HBB TV teknolojili uydu alıcılarında, izinli müşteri veri tabanı kullanılarak yapılan TV’de hedefli reklam örneği, Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. 

2017 yılında sabit görsel gösterimi şeklinde yapılan, geçen bu yıl bir adım ileri taşınarak canlı yayınlanan reklamlar içinde profile özel içerik sunan proje ilk kez Samsung ile uygulamaya geçti. 

Uygulama reklamverenlerin iş hedeflerine de doğrudan etki etmesiyle öne çıkıyor. beIN MEDIA GROUP çatısı altında güçlenen teknoloji yatırımları ve işbirlikleri ile sektöre öncülük etmeyi sürdüren ve geleceği yepyeni projelerle inşa etmeye devam eden Digiturk, müşterilerine yepyeni ve şaşırtıcı deneyimler sunuyor. 

Bu proje ile de sektöre yepyeni bir soluk getirerek firmaların,iletişim çalışmalarında farklılaşarak hedef kitlesine en direkt şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Top Post Ad

Below Post Ad