Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Türk Telekom & reeder iş birliği ile tablet bilgisayarda muhteşem fırsat

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder’ın en son piyasaya sürdüğü ve şimdiden en çok satan 3 tablet modeli arasına giren M7 Go, Türk Telekom müşterilerine özel ayda 15.5 TL’den başlayan taksitlerle sunulmaya başladı. 

7 inç ekran boyutuna sahip olan tablet, hem ön hem arka kameraları, 4 çekirdekli işlemci, 2200 mAh pil gibi özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. 

Teknoloji ürünleriyle Türkiye pazarında önemli bir yeri olan reeder, yeni tablet modeli M7 Go’yu piyasaya sürdü. Uygun fiyatı ile dikkat çeken model 4 çekirdekli 1.3 GHz gücünde MT8167 işlemcisi, 1 GB RAM, 1024 x 600 piksel 7 inç çözünürlüklü IPS ekranı ve Android 7.0 işletim sistemi ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 

Türk Telekom müşterileri bu uygun fiyatlı tablete bütçelerini zorlamadan ayda 15.5 TL’den başlayan ödemelerle sahip olabiliyor. 

Gelişmiş donanım özellikleri 
7 inç boyutunda bir ekranı bulunan M7 Go, günlük ihtiyaçları karşılama anlamında fazlasıyla başarılı bir tablet. Oyun oynamaktan film izlemeye, Sanal Gerçeklik uygulamalarından sosyal medyaya kadar birçok farklı alanda kullanım imkanı sunan tablet, güçlü donanım özellikleriyle zorlanmıyor. 

Çift kameralı tablet Tabletin hem ön hem arka yüzünde kamera bulunuyor. M7 Go’nun arkasında 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunurken, ön yüzünde de 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor. Bu iki kamera sayesinde fotoğraf ve video çekilebilirken, birçok uygulama da bu kameralar kullanılabiliyor. 

Pil ve kapasite seçenekleri Tablette yer alan 2200 mAh kapasitesi ile tablet uzun saatler boyunca kullanılabiliyor. Tablette 8 GB depolama kapasitesine ek olarak microSD bellek kartı yuvası ile bu kapasite artırılabiliyor. Sadece 260 gram ağırlığında olan M7 Go tablet, 3.5 mm kulaklık çıkışına sahip. 

Android 7.0 Nougat desteği M7 Go tablet Android 7.0 Nougat ile yüklü olarak geliyor. En yaygın işletim sistemi sürümlerinden biri olan Android 7.0, yüzbinlerce uygulama ve birçok özelliği destekliyor. reeder M7 Go tableti Türk Telekom müşterileri faturaya ek ayda sadece 15.5 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabiliyor. (Ayda 15.5 TL taksit tutarı 24 ay taahhütlü satışlar için geçerlidir.) 

M7 Go özellikleri Android 7.0 işletim sistemi 7 inç 1024x600 piksel IPS ekran 1 GB RAM 8 GB dahili hafıza 1.3 GHz 4 çekirdekli MT8167 işlemci 2200 mAh pil Arka 2 Megapiksel, Ön 2 Megapiksel kamera Wi-Fi, Bluetooth desteği 3.5mm kulaklık, MicroSD hafıza kartı, MicroUSB Bağlantı yuvaları 118x107.8x 10 mm 260 gr

Top Post Ad

Below Post Ad