Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Bayrama özel TV+’ın tüm kanalları 9 gün boyunca açık

Dijital televizyon platformu TV+ bayramı coşkuyla kutluyor.

Türkiye’de sadece TV+’ta yer alan spor, belgesel ve yabancı dizilerinin de yer aldığı toplam 160 popüler TV kanalı, tüm aboneler için bayram tatili boyunca açık olacak. 

Turkcell’in dijital televizyon platformu TV+, Arife ve Kurban Bayramı’nın dahil olduğu 18-26 Ağustos tarihleri arasında tüm televizyon kanalları ile 1000’den fazla film ve dizi içeriklerini kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

En sevilen kanallar, heyecanlı maçlar, en iyi film ve diziler, ilginç belgeseller ve çok daha fazlası TV+ ile ekranlarda bayram sevincine ortak oluyor. 


Türkiye’de sadece TV+ ekranlarında 
Geniş kanal seçkisine sahip TV+, yerli-yabancı 160 popüler televizyon kanalının yanı sıra yüksek görüntü kalitesi sunan 80 HD kanalınıkullanıcılarıyla buluşturuyor.

Dünyanın en değerli futbol ligi Premier Lig’den NBA’e, Formula 1’den tenis turnuvalarına kadar özgün spor içeriklerine sahip olan TV+ ailesine 6 yeni televizyon kanalıdaha eklendi. 

Kullanıcıların Türkiye’de sadece TV+’ta bulabileceği dünyanın en önemli medya şirketlerinden birine ait EPIC DRAMA, 7/24 dizi izlenebilecek yabancı dizi kanalı ve en büyük belgesel kanallarından olan VIASAT EXPLOREve ANIMAUXda TV+’ta yer alıyor. 

Yine Türkiye’de sadece TV+’ta yayınlanan en önemli yaşam,yoga vepilates kanalı olan MYZEN TV, popüler motor sporları kanalı AB MOTEURSve avcılık kanalı CHASSE & PECHEde bayram tatili boyunca tüm abonelerinin ekranlarında olacak. 

İstediğinher yerde TV+ 
Küçük ekranda televizyon deneyimini değiştiren TV+ akıllı telefon, tablet ve bilgisayarların yanı sıra televizyonlar üzerinden de kullanıcılarla buluşuyor.

TV+, 4 ekran teknolojisi,mobil cihazlar üzerinden daha canlı bir görüntü kalitesinin yanı sırayayını 24 saate kadar geri alma ve 10’ar saniyelik periyodlarla geri ve ileri alma seçenekleriyleeşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 

HD’nin görüntü kalitesini dörde katlayan 4K kanalları ile sektörde en fazla 4K yayına sahip platform olan TV+, kullanıcılarınabayram neşesini doyasıya yaşasınlar diye 1000’den fazla popüler film ve dizi seçeneği sunuyor. TV+, Apple Market ve Google Store'danhemenindirilipkullanılabiliyor.

Top Post Ad

Below Post Ad