Type Here to Get Search Results !

Netflix’in yeni animasyon dizisi Disenchantment’ın özel galası gerçekleştirildi

Netflix’in yeni animasyon dizisi Disenchantment’ın özel galası dün gece Los Angeles'taki Vista Theater’da gerçekleştirildi. 

Konuklar, gösterimin ardından geceye Messhall Kitchen’da devam etti. Matt Groening’in merakla beklenen dizisi 17 Ağustos’ta sadece Netflix’te! 

Disenchantment Hakkında 
Matt Groening tarafından hayata geçirilen animasyon Disenchantment, 10 bölümden oluşan bir yetişkin komedi dizisi. Disenchantment'ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland'a götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean'in içindeki şeytan Luci'nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. 
Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak. 

Dizinin seslendirme sanatçıları arasında Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) ve Eric Andre’nin (“Luci”) yanısıra John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding, ve Lucy Montgomery yer alıyor.
Tags