Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Bird Box’un resmi fragmanı paylaşıldı

Hayattan asla umudunu kesme! Netflix başrolünde Sandra Bullock’un yer aldığı yeni filmi Bird Box’un resmi fragmanını paylaştı!

Bird Box 21 Aralık’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te! Yönetmen | Susanne Bier Senaryo | Eric Heisserer Yapımcı | Dylan Clark, p.g.a., Chris Morgan, p.g.a., Clayton Townsend, p.g.a. Oyuncular | Sandra Bullock, Trevante Rhodes, Jacki Weaver, Rosa Salazar, Danielle Macdonald, Lil Rel Howery, Tom Hollander, Colson Baker, BD Wong, Sarah Paulson ve John Malkovich 

Bird Box Hakkında: 
Gizemli bir güç, dünya nüfusunun büyük bir kısmını yok edince geriye tek bir gerçek kalır: Onu görürsen, kendini öldürürsün. Bilinmezliklerle dolu bir yola giren Malorie; aşkı, umudu ve yeni bir hayata başlama fırsatını bulsa da işler istediği gibi gitmez. 


Şimdi, iki küçük çocukla birlikte sığınabilecekleri tek yere doğru tehlikeli bir nehir boyunca kaçmak zorundadır. Hayatta kalmak için çok tehlikeli bu iki günlük yolculuğu gözleri kapalı halde tamamlamaları gerekecektir. 

Oscar ödüllü Susanne Bier imzalı yeni bir gerilim filmi olan #BirdBox'ta Trevante Rhodes, Sarah Paulson ve John Malkovich gibi birbirinden ünlü isimleri içeren ekibe başrolde Oscar ödüllü Sandra Bullock eşlik ediyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad