Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Black Mirror 5. sezon, üç ayrı hikaye ile hayranlarıyla buluşuyor

Charlie Brooker’ın hayata geçirdiği ve Annabel Jones’un yürütücü yapımcılığını üstlendiği Black Mirror 5. sezon, üç ayrı hikaye ile hayranlarıyla buluşuyor. 

“SMITHEREENS” Bir taksi şoförü bir anda gündemin odağı haline gelir ve hızlıca kontrolden çıkar.

 “RACHEL, JACK AND ASHLEY, TOO” Yalnız bir genç hayranı olduğu pop yıldızı ile tanışmak ister. Ancak, bu yıldızın cazibesi göründüğü kadar masum değildir. 

Oyuncular: Miley Cyrus, Angourie Rice, Madison Davenport 

 “STRIKING VIPERS” Yıllar sonra bir araya gelen iki üniversite öğrencisi hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek bir dizi olayla karşı karşıya kalır. Oyuncular: Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Ludi Lin Fragmanı izlemek için tıklayın Görselleri indirmek için tıklayın  

Black Mirror Hakkında 
Black Mirror, modern dünyaya karşı toplu huzursuzluğumuzu ele alırken, her bir bağımsız bölüm modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici hikayeler anlatıyor. 

Teknoloji tüm hayatımızı değiştirdi; her evdeki, her masadaki, her eldeki plazma ekranlar, monitörler, akıllı telefonlar 21. yüzyıldaki varlığımızı bize geri yansıtan birer karanlık aynaya dönüştüler. Dizi Charlie Brooker tarafından yaratıldı ve yazıldı, dizinin baş yapımcılığını ise Brooker ve Annabel Jones üstlendi.

Top Post Ad

Below Post Ad