Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

RolandGarros heyecanı Eurosport 4K ile sadece TV+’ta

Sporun en iyilerinin buluşma noktası TV+, dünyanın en iyi spor organizasyonlarını sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor. 


Tenis takviminin 4 büyük turnuvasından ikincisi olan RolandGarros nam-ı diğer Fransa Açık Tenis Turnuvası, Türkiye’de ilk kez TV+ farkıyla 4K Ultra HD olarak sporseverlerle buluşacak. RolandGarros’a özel açılanEurosport4K kanalıyla tenis severler Fransa’daki heyecanı daha keyifli bir şekilde yaşayacak. 

Turkcell’in hem evden hem de mobil cihazlardan izlenebilen televizyon platformu, TV+, sporun en iyilerini sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

İngiltere Premier Ligve NBA gibi kendi alanlarının en iyi organizasyonlarının resmi yayıncısı olan TV+’tantenisseverler bir müjde daha geldi. 

Takvimin ikinci büyük turnuvası olan RolandGarros, nam-ı diğer Fransa Açık Tenis Turnuvası, Türkiye’de sadece TV+ farkıyla izleyicilerle 4K Utra HD formatında buluşacak. TV+ içerisinde RolandGarros’a özel açılan 4K kanalı sayesinde sporseverler, Fransa’daki heyecanı daha keyifli bir şekilde yaşayacak.  

12 spor kanalı var 
Bünyesinde 12 spor kanalı bulunduran TV+’daayrıcaNBA, İngilterPremier Lig, Bundesliga,Portekiz Ligi, NCAA Basketbol Ligi, Juventus TV, Roma TV, Amerikan Futbol Ligi MLS, ATP250 Tenis turnuvaları, atletizm DiamondLeague, WorldSuperbike,dövüş etkinlikleri,tenis dünyasının merakla beklediği ‘Grand Slam’ler, WTA, DTM, Moto GP, Fransa Bisiklet Turu, Formula 1 gibi içerikler ve daha fazlasıda izlenebiliyor.

Top Post Ad

Below Post Ad