Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Dark’ın Üçüncü Sezon Çekimleri Başladı

Netflix, ödüllü Alman orijinal dizisi Dark'ın üçüncü ve final sezonunun çekimlerine başladı. Dizin yaratıcıları JantjeFriese ve Baran boOdar final sezonu ile ilgili şöyle konuştu: 


"Dark'ın zaman yolculuğunun bir üçleme olacağı ilk sezondan beri planlıydı. Dark'ın ilk sezonunun dünya çapında gösterdiği başarıyı gördüğümüzde son derece heyecanlandık. 

Hayranlarımız hâlihazırda gösterimde olan ikinci sezonun tadını çıkarken paradoksal aile hikâyemizin son sezonunun çekimlerine başladık.

 Son sezonda izleyiciler ilk iki sezonda kafalarında oluşan pek çok sorunun cevabını bulacak ve hikâyenin zaman içindeki kayıp parçaları tamamlanacak. 

Hayata geçirdiğimiz ve birlikte büyüdüğümüz karakterlerden ayrılmak gerçekten zor olacak ama her başlangıcın bir sonu var ve her son yeni bir başlangıç."  

3. Sezon Hakkında 
● Berlin ve civarında çekilecek her biri 60 dakikadan oluşacak 8 bölüm Aralık ayında tamamlanacak. 

● Üçüncü sezonun merkezinde yine Nielsen, Kahnwald, Tiedemann ve Doppler aileleri olacak. Her biri küçük Winden kasabasının sırlarını ve akıllarındaki en büyük soruyu çözmeye çalışacak: Zaman içindeki düğüm çözülebilir ve tüm karakterlerin karanlık kaderi değiştirilebilir mi? 

● Netflix Uluslararası Orijinaller Başkan Yardımcısı KellyLuegenbiehl: "Dark'ın son sezonunun çekimlerine başlamak üçüncü sezonun çekimlerine başlamaktan çok daha fazlası... Kelimenin tam anlamıyla ilk Alman orijinal dizimizin döngüsüne giriyoruz.

 Diziyi hayata geçiren JantjeFriese ve Baran boOdar'ın yaratıcılığı ile ilk sezondan bu yana dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri ve hayranları ekrana kitleyenhikayenin sırlarının gün yüzüne çıkması için sabırsızlanıyoruz." 

● Dizinin tüm bölümlerini JantjeFriese kaleme alırken yönetmenliğini Baran boOdar üstleniyor. Görüntü yönetmeni koltuğunda ise NikolausSummerer yer alıyor. 
● Yapımcılığını yeniden W & B Television üstlendiği dizinin yürütücü yapımcıları ise Friese, Odar ve QuirinBerg ile MaxWiedemann. 
● Başrollerini Louis Hofmann, JördisTriebel, Lisa Vicari, Mark Waschke, AndreasPietschmann ve Lea van Acken'ın paylaştığı dizinin kadrosuna Barbara Nüsse, HansDiehl, JakobDiehl, Nina Kronjäger, SammyScheuritzel ve AxelWerner katılıyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad