Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Aslan Kral soundtrack albümü satışta

HANS ZIMMER TARAFINDAN BESTELENEN FİLM MÜZİKLERİ ARASINDA ELTON JOHN VE TIM RICE’IN YENİ ŞARKISI “NEVER TOO LATE” DE BULUNUYOR 


Karakterlerine beyaz perdede yepyeni bir şekilde can verecek Jon Favreau imzalı “Aslan Kral” için Hans Zimmer tarafından bestelenen soundtrack albümü 11 Temmuz’da dijital platformlarda dinleyicilerle buluşuyor. 

Yılın en çok konuşulacak filmlerinden biri olan “Aslan Kral”ın soundtrack albümünü dijital platformlar üzerinden satın almak ve dinlemek için: https://UMGTurkey.lnk.to/the-lion-king The Walt Disney Studios Music & Soundtrack başkanı Mitchell Leib albümle ilgili şunları söyledi: “Bu proje için bir araya gelmiş müziksel yeteneklerin eşdeğeri yok. 

Jon Favreau’nun bu müziksel işbirliği için olan derin sevgisi Hans Zimmer, Lebo M, Pharrell Williams, Elton John, Tim Rice, Beyoncé, Donald Glover ve tüm müzik grubunu inanılmaz bir fedakarlığa, sorumluluk duygusuna ve güçlü bir şarkı, yapım ve performans sürecine itti.” “

ASLAN KRAL” FİLMİ HAKKINDA 
 Disney’in Jon Favreau’nun yönetmenliğini yaptığı “Aslan Kral” filmi Afrikan savanalarında yeni doğan bir kralın macerasını anlatıyor. Simba kral olma kaderini tüm kalbiyle benimseyerek babası Kral Mufasa’nın yolunu izliyor. Fakat yeni yavrunun doğumu herkes tarafından kutlanmıyor. 

Tahtın önceki varisi ve Mufasa’nın kardeşi Scar kendi planlarını yapıyor. Pride Rock Savaşı intikam, trajedi ve dram dolu geçiyor ve Simba’nın sürgünüyle sonuçlanıyor. Meraklı birkaç yeni arkadaşın yardımıyla Simba büyümeyi ve hakkı olanı geri almayı başarmak zorunda kalacak. 

Yıldızlarla dolu oyuncu kardosu Simba olarak Donald Glover, Nala olarak Beyoncé Knowles-Carter, Mufasa olarak James Earl Jones, Scar olarak Chiwetel Ejiofor, Pumbaa olarak Seth Rogen, ve Timon olarak Billy Eichner’ı içeriyor. 

Öncü film tekniklerini kullanarak bu altın karakterleri hayata yepyeni bir şekilde getirerek Disney’in “Aslan Kral”ı 19 Temmuz 2019’da sinemalarda kükremeye hazırlanıyor.

Top Post Ad

Below Post Ad