Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Canon 4K yayıncılığa yönelik zum lensiUHDgc serisini genişletti

Spor ve Belgesel Çekimleri İçin Canon’dan İki Yeni LensCJ18ex28B ve CJ15ex8.5B Zum Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, 4K yayıncılığa uygun CJ18ex28B ve CJ15ex8.5B modelleri ile lens ailesine yenilerini ekleyerek; seriyi genişletmeye devam ediyor. 

Her iki lens, 4K optik performans sunarken aynı zamanda HD yayıncılık kameralarına yönelik lenslerde görülen mükemmel manevra ve işlem gücünü koruyor. 

Belgesel, spor çekimleri ve canlı yayın gibi geniş aralıktaki kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan bu iki yeni lens, standartların ötesine geçmek isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. 

Her detayın ötesini yakalayın CJ18ex28Bve CJ15ex8.5B lens modelleri, Canon’un yenilikçi ve mükemmel optik yaratma tutkusunu kullanıcıların deneyimlerine yansıtıyor. 

Florit ve ultra düşük dispersiyonlu (UD) camiçeren lensler, renk akması ve dağılması gibi kromatik bozulmaları da engelleyerek, her detayda mükemmel renk uyumu yakalıyor. Ergonomik ve mükemmel bir kavrayış sağlayan özgün tasarımı ileCJ18ex28B ve CJ15ex8.5B modelleri uzun süreli çekimleri kolaylaştırıyor. 

Vahşi yaşam ve canlı etkinlik çekimleri için CJ18ex28B 2/3” UHD taşınabilir lens kategorisinde ilk 4K yayıncılık telefoto lensi olan CJ18ex28B, 28mm ile 500mm aralığında bir netleme mesafesiyle birlikte 18x zum oranına sahip oluyor. 

Aynı zamanda 2x genişletici kullanıldığında bu netleme mesafesi telefoto sonunda 1000mm’ye kadar çıkabiliyor. Uzak mesafedeki konuların bile yüksek kaliteli görüntülerinin yakalanmasına yardımcı CJ18ex28B lensi, vahşi yaşam ve canlı çekimler için eşsiz netlikte kareler sunuyor. Rahat taşınabilir bir hafifliğe sahip yeni lens, aynı zamanda stüdyo dışında çekim yapan kullanıcılar için mükemmel bir hareket serbestliği sağlıyor.  

Hareketli çekimlerin vazgeçilmezi: CJ15ex8.5B Canon’un özel değişken prizma (VAP) görüntü sabitleyicisi tarafından desteklenen CJ15ex8.5B sahip olduğu sabitleyici aracılığıyla hareketli görüntüleri net olarak yakalıyor. Bu sayede; engebeli arazilerdeki çekimler, bisiklet yarışı veya koşu gibi daha hareketli etkinliklerin kayıtları için öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. . 

CJ18ex28B Temel Özellikler: • Lensin merkezinden kenarlara kadar 4K çözünürlük • BT.2020 Geniş Renk Gamı ve Geniş Dinamik Aralık desteği • 500mm’de süper telefoto çekim (2,0x genişletici kullanılırken maksimum 1000mm)  

CJ15ex8.5B Temel Özellikler: • Zum aralığının tamamında 4K çözünürlük • BT.2020 Geniş Renk Gamı ve Geniş Dinamik Aralık desteği • Değişken Açılı Prizma Optik Sabitleyici
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad