Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi’nin Kamera Arkasi

Aaron Paul, Vince Gillian ve diğer isimler sizi kamera arkasına götürüyor, Jesse'nin hikâyesinin bir sonraki bölümünü anlatma fırsatıyla ilgili heyecanlarını paylaşıyor ve oyuncularla teknik ekibin yeniden bir araya gelmesinin onları nasıl eve geri dönmüş gibi hissettirdiğini anlatıyor. 

Vince Gilligan hayata geçirdiği Bir Netflix Televizyon Etkinliği EL CAMINO: BİR BREAING BAD FİLMİ tüm dünya ile aynı anda 11 Ekim, Cuma sadece Netflix’te! 

EL CAMINO: BİR BREAKING BAD FİLMİ hakkında: 
Netflix Televizyon Etkinliği EL CAMINO: BİR BREAKING BAD FİLMİ, Jesse Pinkman’ı (Emmy ödüllü Aaron Paul) hayranları ile yeniden buluşturuyor. 

Yaşadığı dramatik olayların ardından Jesse, geleceğini şekillendirmek için geçmişiyle yüzleşmek zorundadır. Vince Gilligan'ın kaleme aldığı ve yönettiği film, Sony Pictures Television ile birlikte Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer, Vince Gilligan ve Aaron Paul tarafından hayata geçirildi. Jesse'nin arkadaşları Badger ve Skinny Pete rollerini canlandıran Matt Jones ve Charles Baker'ın da EL CAMINO’da yer alacağı paylaşıldı.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad