Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Fujifilm Instax Mini LiPlay ile Fotoğrafların Artık Sesi Var!

Fujifilm Sevgililer Günü‘nde hediyesiyle fark yaratmak isteyenlere en yeni ürünü Instax Mini LiPlay’i sunuyor. Fotoğraf çekmenin keyfini artıran eğlenceli Instax’lar, unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi oluyor. Fujifilm, Sevgililer Günü hediyesini unutulmaz kılmak isteyenlere, eğlenceli Instax Mini LiPlay’i öneriyor. 

Instax Mini LiPlay ile çektiğiniz veya akıllı telefonunuzda bulunan fotoğrafları altı keyifli filtre ve 30 farklı çerçeve ekleyerek, anında karta basılı olarak alabilmenize olanak sağlıyor. 

 

Üstelik tüm fotoğrafları basma zorunluluğu olmadan, dilediğiniz fotoğrafları bastırmanız da mümkün. Instax serisinin en küçük ve hafif modeli olan Instax Mini LiPlay’in özellikleri bunlarla da sınırlı kalmıyor, fotoğraflara ses de veriyor! 

Sahip olduğu mikrofon sayesinde 12 saniyelik ses kaydı almanıza fırsat sağlayan Instax Mini LiPlay, böylece sadece anı görüntülemekle kalmıyor fotoğraflarınıza hayat da veriyor. 

Instax Mini LiPlay, sesinizi QR kod aracılığıyla kaydediyor. Fotoğrafı verdiğiniz kişi, bu kodu taratarak mesajınızı dinleyebiliyor. 

Şarj edilebilir pille sunulan Fujifilm Instax Mini LiPlay, tek şarjla sesli veya sessiz 100 adet baskı yapabiliyor. Sevgililer Günü’ne yakışır, şık bir tasarıma sahip olan Instax Mini LiPlay’ler tüm Fujifilm Instax satış noktalarında 1.249 TL’ye satışa sunuluyor.

Top Post Ad

Below Post Ad