Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

TP Vision, DTS Play-Fi destekli Philips TV & Sound ürünlerini sunar

TP Vision ve DTS Play-Fi işbirliğiyle; Philips TV'ler de dahil olmak üzere pek çok ürün, çoklu ortamda yüksek kalite kablosuz bağlantı kurabilecek OLED805 serisi, DTS Play-Fi özelliğine sahip ilk premium model Philips TV olacakTüm 2020 Philips Android TV'lere DTS Play-Fi özelliği eklenecek 2019 model Philips Android TV’lere, 2020'nin ikinci yarısında DTS Play-Fi özelliği güncellemesi gönderilecek


Sistem, 2020'nin ikinci yarısında soundbar ve kablosuz ses hoparlörlerini de kapsayacak TP Vision, DTS Play-Fi üzerinden kablosuz bağlanan ve aynı anda birlikte çalışan yeni Philips TV & Sound ürünlerini tanıtacağını duyurdu. 

Yüksek çözünürlüklü ses akışı ve milisaniyeden daha kısa sürede doğru ses aktarımını destekleyen birinci sınıf kablosuz ses ekosistemi olan DTS Play-Fi; TV, mobil cihaz ve hoparlör dahil olmak üzere pek çok elektronik cihazı eksiksiz bir eğlence deneyimi sunmak için sorunsuz bir şekilde birlikte çalıştırıyor. 

Sistemin, yeni çıkacak olan Philips OLED805 serisinde yer alacağını belirten TP Vision, bu ürünün premium TV markaları arasında DTS Play-Fi’yi setine dahil eden ilk TV olacağını söyledi. 

2020 model tüm Philips Android TV’lerde DTS Play-Fi siteminin hazır olacağını duyuran TP Vision, 2019 modelleri için de bir güncelleme yapacak. 


2020 yılının ikinci yarısında yapılacak güncellemeyle 2019 model Philips Android TV’lere de DTS Play-Fi’yı ekleyen firma, eksiksiz bir kablosuz bağlantı platformu oluşturmaya yönelik önemli adımlar atıyor. 

TP Vision, ayrıca Eylül ayında DTS Play-Fi donanımlı yeni soundbar ve kablosuz hoparlör serisini de piyasaya sürecek ve tüketicilere evlerinde kesintisiz ve kullanımı kolay Philips ses deneyimi seçeneği sunacak. TP Vision Hakkında

Top Post Ad

Below Post Ad