Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Da Vinci, Çocuklar için Yeni Mobil ve Tablet Uygulamasını Yayınladı.

Çocuklar için eğlenceli bir eğitim platformu olan Da Vinci Kids, 6-12 yaş arası çocukların dünya ile ilgili tüm sorularına cevap vermek için hazırlanan uygulamasının yeni sürümünü bugün duyurdu.
 

 Dopdolu yeni özelliklerle güncellenen Da Vinci Kids uygulaması, dünya çapında merak uyandırıcı içerikleriyle çocukların dünya, bilim, teknoloji ve yaşadığımız çevre ile ilgili daha fazla keşfetmelerini ve farkına bile varmadan öğrenmelerini sağlıyor. 


 
Da Vinci Kids, aynı zamanda çocukların okulda öğrendiklerini tamamlayıcı ve hatta daha da geliştirici bir eğitim uygulaması olma özelliğini taşıyor. 
 
Uygulama, çocukların gündelik sorularını yanıtlayarak, onların doğal meraklarını ve yaşam boyu öğrenme tutkusunu harekete geçiriyor. 
 
Yeni Da Vinci Kids çocuklara daha güvenli, daha hızlı, daha akıllı ve daha eğlenceli olan bir eğitim deneyimi yaşatırken, ebeveynlere de rahat ve güvenli bir kontrol alanı sunuyor. 
 
Çocuklar için kaliteli içeriklerle zenginleştirilmiş güvenli mobil cihaz deneyimi Da Vinci Kids, çocuk eğitim uzmanları ve eğitim teknolojistleriyle titiz ve uzun bir çalışmanın sonucunda çocuklar için uygun olacak video ve oyunların özenle seçilmesi ve geliştirilmesiyle hazırlandı. 
 
Çocukların en sevdiği oyun ve videolara hızlı ve kolay erişim sağladıkları uygulama, 12 farklı yeni avatar seçeneğiyle kişiselleştirilmiş çocuk profilleri ve her çocuk için özel olarak tasarlanmış 6-12 yaş arasına özel öğrenme deneyimleri sunuyor. 
 
Konu Çeşitliliği 
Da Vinci Kids, “Keşfet” bölümünde matematik, bilim, biyoloji ve aynı zamanda tüm öğrenme methotlarını barındıran sanat, tarih ve kültür gibi her ilgi alanına uygun konu çeşitliliği sunarken, ekran dışı etkinlikleri teşvik eden ilgi çekici ve yaratıcı videolar da barındırıyor. 
 
İzle ve yap programları üzerinden çocuklar ekranda fazla vakit geçirmeden evde yapabilecekleri etkinlikler ile öğrenirken eğleniyor. Ayrıca, çocuklar kendi karakterlerini yaratarak deneyimi kendilerine özel bir hale getirebiliyor.  
 
Video İçerikler 
Görevimiz İnsan Vücudu, Büyüyünce Ne Olsam?, Bil Bakalım, Snapshots, Atomatik Çılgınlık ve Bilimi Geliştirmek gibi ödüllü premium programlar yeni içeriklerden bazıları.  
 
Eğitici Oyunlar  
Da Vinci Kids, “Oyun” bölümünde ise problem çözme, kodlama, yaratıcılık, matematik, teknoloji, bilim ve dikkat geliştirme gibi temalar etrafında düzenlenmiş birçok eğitici oyuna sahip.
 
Eğlenceli ve basit arayüz 
Da Vinci Kids, renkli ve gezinmesi kolay bir arayüze sahip. Çocuklar içeriklere kategorisine göre kolayca göz atabiliyor ve istediği içeriğe hızlı ve kolayca ulaşabiliyor. 
 
Sorumlu ebeveynliğe yardımcı olan bir uygulama 
Uygulama, her çocuğun sürekli keşifler yapması, bilgiyi takip etmesi ve merakını canlı tutmasını destekliyor. 
 
Ebeveynler, çocukların ilgi duyduğu alanlarda özgürce öğrenmesini ve eğlenmesini sağlarken, kendilerine de rahat ve güvenli bir kontrol alanı yaratıyor. Azoomee’nin Kurucu Ortağı ve Da Vinci’nin COO'su Estelle Lloyd tanıtımda, "Da Vinci Kids uygulamasının yeni içeriklerini, tasarımını ve kullanıcı arayüzünü tüm dünyaya tanıtmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz," dedi.
 
 "Bu heyecan verici yeni değişiklikler, çocukların izleyecekleri harika videolar ve oynayacakları yaratıcı oyunlar bulma konusunda daha da iyi bir deneyim yaşamalarını sağlıyor. 
 
Çocukların ne istediğini bildiğimiz şeyleri temel alarak bazı büyük teknik güncellemeler yaptık ve bunu dünya çapında sevilen ödüllü bir deneyimin üzerine inşa ettik." ifadelerini kullandı. 
 
 Ailelerin çocuklarına uygun ve kaliteli bir eğlenceli öğrenme için tercih ettikleri Da Vinci TV’nin mobil uzantısını oluşturan Da Vinci Kids uygulaması, mobil cihazlardan ücretsiz indirilerek aylık 9,99 TL abonelikler ile kullanılabiliyor. 
 
Da Vinci TV, dünyanın her yerinde ailelere öğrenmenin mucizesini getiren bilim ve teknoloji alanında ödüllü TV programlarıyla tanınıyor. 190'dan fazla ülkede 60 milyon izleyiciye 21 dilde sunulan Da Vinci TV'ye hem lineer hem de abonelik ile tabletler ve akıllı telefonlardan erişilebiliyor.

Top Post Ad

Below Post Ad