Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Philips’in Yeni Performans Serisi TV’leri, Üst Düzey Görüntü Kalitesini Üstün Ses Performansıyla Birleştirdi

2020 model Philips Performans Serisi TV’lerdeki üst düzey görüntü ve ses özellikleri sayesinde film/dizi izlemek, oyun oynamak ve müzik dinlemek artık çok daha keyifli! 
 

4K UHD, odayı dolduran Ambilight, Android TV, Google Asistan, Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi üstün TV teknolojileri sunan Philips’in Yeni Performans Serisi TV’leri;kullanıcısına bir televizyondan beklenenin fazlasını sunuyor.  
 


Sınırsız Ses Keyfi 
Philips’in Yeni Performans Serisi TV’lerinde bulunan Play-Fi bağlantısıyla sesi artırmak çok kolay. Sınırlar ortadan kalkıyor. Tek bir soundbar veya ev tipi hoparlör sistemine bağlayarak telefondan kontrol edilen Play-Fi sayesinde herhangi bir ekstra kabloya ihtiyaç yok!  
 
Sinema Kalitesinde Görüntü Kalitesi 
Dünyanın en iyi görüntü işlemcisi olan P5* sayesinde video akışlarında bile son derece net, titremesiz ve mükemmel görüntüler sunan Yeni Performans Serisi; film yapımcıları tarafından kullanılan ve piksel bazında kusursuzluk ve etkileyici 3D ses sunan Dolby Vision ve Dolby Atmos özelliklerine sahip. 
 
Sinema kalitesinde seyir keyfi için Philips TV’lerde bulunan Netflix tuşuyla, saniyeler içerisinde platformdaki birçok dizi ve filme içeriğine kolayca erişim sağlanıyor. 
 
Serinleyen Akşamlarda Ekran Keyfi Yapmak İsteyenlere Özel Ekim ayı itibariyle Netflix’e eklenen en dikkat çekici dizi ve film içeriklerini Philips TV sizler için biraraya getirdi.  
 
Şeytanın Avukatı (Devil’s Advocate) 
Başrolünde Keanu Reeves’in rol aldığı 1997 yapımı unutulmaz filmde genç bir avukatın hukuk şirketinde işe girmesi ve patronunun tuhaf davranışlarıyla gelişen olaylar anlatılıyor.  
 
Good Morning Veronica (Bom Dia, Verônica) 
Suç ve gerilim filmi dizisi Good Morning Veronica, bu ay Netflix’te yayınlanan en etkileyici içeriklerden biri. Raphael Montes ve Ilana Casoy'un aynı isimdeki romanından uyarlanan yapımın hikayesi, bir kadın polis memurunun ihmal edilen iki vakayı soruşturmaya başlamasıyla gelişen olaylara odaklanıyor.  
 
Halloween 
Cadılar bayramı konulu Halloween filminde, akıl hastanesinden kaçan ve etrafa ölüm saçan Michael Myers isimli ana karakterin maceraları izleyiciye sunuluyor.  
 
Familiar Wife 
Güney Kore yapımı aşk dizilerinden biri olan Familiar Wife dizisinde, tesadüfen zamanda geriye gitme şansı elde eden bir adamın (Ji Sung), geçmişe döndüğünde farklı bir tercih yapması sayesinde yaşadığı aşk ve hayat anlatılıyor.  
 
Mesajınız Var (You’ve Got Mail) 
Filmin adı, Amerikan şirketi olan AOL'in kullanıcılarının o yıllarda yeni e-posta aldıkları zaman işittikleri sesten esinlendi. 1998 yapımlı, klasikler arasında yer alan Amerikan romantik komedi filminde Meg Ryan ve Tom Hanks başrollerde.  
 
Ekranın Ötesine Geçen Televizyon 
Android TV’yle navigasyon, içerik ve oyunların yanı sıra Google Asistan veya Amazon Alexa üzerinden sesli kontrol de sağlanıyor. 
 
Yer aldığı odayı, ekrandaki hareketle etkileyici bir ışıltıyla dolduran Ambilight özelliği sayesinde oyun keyfi Philips TV’lerle ikiye katlanıyor. 
 
Televizyon ekranındaki renklerin dışarı taşması ve Ambilight’ın ekranı olduğundan daha da büyük göstermesiyle oyun sırasında oyunun içinde hissi geçiyor. Yeni nesil konsolların yakın zamanda çıkacağı dönemde, oyunlar daha bir keyifli olacak gibi görünüyor.  
 
Last of Us: Part 2 Zombi temalı post-apokaliptik oyunlar arasından özgün hikayesi ve kurgusuyla sıyrılan popüler oyunlardan biri Last of Us, Haziran ayında ikinci oyunuyla piyasaya çıktı. 
 
İlk oyundan hatırladığımız Ellie’nin, 19 yaş halini oynayacağımız oyunda, babası Joel tarafından öldürülen Abby adlı genç bir askeri de yönlendireceğiz. Üçüncü şahıs görünümlü bir aksiyon, hayatta kalma temalı oyunu olan Last of Us: Part 2; yayınlandığı hafta sonu 4 milyondan fazla kopya sattı.  
 
Cyberpunk 2077 Witcher serisiyle oyun sektöründe sağlam bir yere oturan Polonyalı CD Projekt Red’in yıllardır beklenen oyunu Cyberpunk 2077, önümüzdeki Kasım ayında piyasaya çıkacak gibi görünüyor. 
 
Geniş bir hikayeye ve haritaya sahip oyun, altı farklı bölgeye sahip distopik açık dünya olan Night City'de geçiyor. Oyuncular; birinci şahıs bakış açısıyla oynayacakları oyunda bilgisayar korsanı, mekanik beceri, menzilli silah kullanımı ve yakın dövüş gibi seçeneklere sahip paralı asker V karakterini canlandıracak. 
 
Rol yapma elementlerinin de yoğun olduğu oyunda V’yi yönetirken yaptığınız seçimler ve aldığınız kararlar, sizi çok farklı bir hikayeye götürecek.  
 
Marvel's Spider-Man: Miles Morales Uzun zamandır beklenen bir Örümcek Adam oyununu bize 2018 yılında sunan Insomniac Games, Play Station 5 için yeni bir oyun çıkaracağını duyurdu. Marvel's Spider-Man’in devamı olacak oyunda; bir önceki oyundan ve Ultimate Marvel çizgi roman evreninden tanıdığımız Miles Morales, ana karakterimiz olacak. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales 12 Kasım 2020’de piyasaya çıkacak.  
 
God of War: Ragnarok Oyun dünyasının en öfkeli karakterlerinden biri olan Kratos’un macerasını konu aldığımız God of War serisi devam ediyor. 2018 yılında Santa Monica Studios tarafından yepyeni bir oynanış ve hikayeyle karşımıza çıkan God of War’un hikayesi Ragnarok’ta kaldığı yerden devam edecek. Sadece ufak bir teaser videosu yayınlanan oyunun yetkilileri net bir tarih vermese de oyunun 20201 yılında yayınlanması planlanıyor.

Top Post Ad

Below Post Ad