Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Dijitsu'dan Virüsleri Yok Eden Hava Temizleme Cihazı

Elektronik eşya ve küçük ev aletleri sektörünün yerli markası Dijitsu, daha sağlıklı yaşam alanları için yeni hava temizleme cihazını satışa sundu.


 

Hijyenin her geçen gün önem kazandığı günümüzde yaşam alanlarımızda temiz hava sirkülasyonu sağlamanın önemi de giderek artıyor. 

Bu ihtiyaca yönelik tercih edilen Dijitsu HT200 Hava Temizleme Cihazı, ortamdaki havayı yüzde 99,97 oranında temizleyerek alerjen, gaz, bakteri ve virüsleri yok ederek hijyen sağlıyor.5 hepa filtreli ve 60 m² büyüklüğündeki odalar için ideal kullanıma sahip olan Dijitsu HT200 hava temizleme cihazı, 35w gücünde ve 500 m³/h hava arıtma hızına sahip özel olarak üretildi.

Evler, ofisler, salonlar, restaurantlar, hastaneler ve otellerin kullanımı için uygun olan hava temizleme cihazı, çocuk koruma kilidi özelliğinin yanı sıra uyku modunda ışık kapalıyken daha düşük hız ve gürültü seviyesi özellikleriyle de öne çıkıyor.

Dijitsu ürünleri, Türkiye’nin her yerinde Teknosa, Migros, BİM, A101 gibi önde gelen zincir marketlerinde ve Hepsiburada pazar yerinde online satışa sunuluyor.

DIJITSU HAKKINDA:

Elektronik eşya ve küçük ev aletleri sektöründe teknolojik ürünleri ile öne çıkan yerli marka Dijitsu, televizyon, vantilatör, klima, hava soğutucu, hava temizleyici, su sebili, buz makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ürün kategorilerinde hizmet vermektedir.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlayan Dijitsu, alternatif ürün çeşitliliği ve kalitesi ile yaşam alanlarına katkıda bulunmaktadır.

Global bir marka olma yönündeki hedeflerimiz doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ar-Ge çalışmalarımız ile yeniliklere hızlı çözümler sunan grubumuz, üretimden dağıtıma kadar A’dan Z’ye tüm sürecin takibini sağlayan güçlü bir altyapıya sahiptir.

Teknosa, Hepsiburada, BİM, A101, Migros gibi önde gelen zincir marketleri ile çözüm ortaklığımız sayesinde Türkiye’nin her yerine Dijitsu ürünlerini taşıma olanağı sağlanmakta olup, verdiğimiz satış sonrası hizmetler sayesinde de nihai tüketicilerin güvenini ve referansını kazanmaktayız
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad