Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Weewell WMV630 Dijital Güvenlik Kamerası

Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell, en yeni modellerinden dijital bebek izleme cihazı WMV630 Dijital Güvenlik Kamerası ile bebeğinin her anına tanıklık etmek isteyen ebeveynlerin yardımına koşuyor. 
 

Akıllı telefon ve tablet uyumlu dijital kamera, evden uzaktayken bebeğinin izini sürmek isteyen ebeveynler için rahatlık sağlıyor. 
 


Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell’in yeni WMV630 Dijital Güvenlik Kamerası, sağladığı güvenli iletişimle anne babalara iç huzuru sunuyor. 
 
İnternetin olduğu her yerde uzaktan bağlanma özelliğine sahip olan Weewell WMV630 ile tablet ya da akıllı telefonlar aracılığıyla evden uzaktayken bebekleri takip etmek mümkün hale geliyor. 
 
1280x720 çözünürlüğünde HD görüntü kalitesi olan kamera, ayrıntılara önem veren anne babaların onayını alırken görüntü kalitesi sayesinde ebeveynlerin gözü arkada kalmıyor.  
 
Gece Gündüz Özenli Takip 
Gün içinde öğle uykusunda veya oyun vaktinde takipte olan WMV630 Güvenlik Kamerası geceleri de bebekleri yalnız bırakmıyor. 
 
Otomatik gece görüşü özelliği yardımıyla annelerin içi geceleri de rahat ediyor. Siyah beyaz gece görüşü, gece uykularını kristal berraklığında izleme imkânı sunuyor. 
 
Mobil Uygulama ile Kamera Açısını Kontrol Edin 
Bebeklerin hareketlenmeye başladığı dönemlerde takibinin daha kolay yapılabilmesi için kamera açısının kontrol edilebilir olması gerekiyor. 
 
Tabletinize ya da akıllı telefonunuza indirebildiğiniz cihaza ait mobil uygulama üzerinden yapılan geniş açılı görüntüleme ve kamera hareket kontrolü özellikleri sayesinde istenilen açıdan görüntü alınabiliyor. 
 
Bebek ile güvenli iletişimi devam ettirebilmek için uygulama üzerinden konuşma butonu yardımıyla ses bebeğe iletilebiliyor, böylece bebeğin sakinleşmesi sağlanabiliyor ve yalnız olmadığı hissi veriliyor. 
 
Bununla birlikte anlık görüntü kaydı alınabilirken TF kart girişine hafıza kartı takılarak sürekli ve harekete bağlı olarak kayıt sağlanabiliyor. Bebeğin ve ebeveynin konforuna hizmet eden tüm bu özellikler ayrıca evcil hayvan sahiplerinin ve bakıma ihtiyaç duyan yakınlarınızın da yardımına koşuyor.  
 
Weewell Hakkında:  
Weewell, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli ürünleri sayesinde bebek elektroniği alanında Türkiye’nin pazar lideri markasıdır. Dünyanın önde gelen, Avrupa’nın ise en popüler markaları arasında yer almaktadır.
 
Bebek İzleme Cihazları, Oda Nemlendiricileri, Bebek Telsizleri, Ateş Ölçerler, Beslenme Ürünleri, Emzirme Ürünleri, Gelişim Ürünleri ve Aksesuarlar olmak üzere 7 farklı kategoride hassasiyetle geliştirilen ürünler nitelikli Alman mühendislik anlayışını yansıtmakta ve kuruluşun dünya çapındaki başarısının temelini oluşturmaktadır. 
 
Daima yüksek standartlı ve kaliteli malzeme kullanımı ile bilimsel üretim uygulamalarına ağırlık veren Weewell, bebek elektroniği alanındaki bilgi ve deneyimini annelerin hayatlarını kolaylaştırmak için kullanmaktadır. 
 
Son derece kaliteli ve fonksiyonel olan Weewell ürünleri zamanla tamamen yerli sermaye ile üretilmeye başlanıp; hekimler, hemşireler ve annelerle yapılan iş birliği sonucunda geliştirilmiştir. 
 
Ayrıca her bir ürün anneler tarafından da test edilmiştir. Satış sonrası 7/24 verilen güçlü teknik destek hizmeti %95 müşteri memnuniyeti oranına sahiptir. Weewell, yenilikçi, rengarenk ve stil dolu bebek elektroniği ürünlerini ABD’de ve Asya Pasifik Ülkeleri’nde lanse etmeye hazırlanmaktadır.

Tags

Top Post Ad

Below Post Ad