Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Şubat zirvesinde Gazapizm var

Dijital müzik platformu Muud’un Şubat ayında en çok dinlenenler listesi yayınlandı. 
 

Listenin yerli albümler kategorisinin zirvesinde Gazapizm’in ‘Hiza’ albümü yer alırken, yabancılar listesinin ilk sırasında ise The Weeknd’in ‘The Highlights’ albümü bulunuyor. 
 


Türk Telekom’un yenilikçi dijital müzik platformu Muud’un Şubat ayının en çok dinlenenler listesi açıklandı. 
 
Kullanıcılarına zengin bir müzik arşivi sunan platformda, yerli albümler kategorisinin lideri, Gazapizm’in Hiza albümü oldu. Geçen yıl Şubat ayında dinleyiciyle buluşan albümde 10 parça yer alıyor. 
 
Sosyal medya platformlarında popüler hale gelen “Unutulacak Dünler” adlı parçanın da yer aldığı albümde Gaye Su Akyol, Deniz Sungur ve Cem Adrian’la yapılan düetler bulunuyor. Yabancı albümler kategorisinin zirvesine ise Kanadalı pop şarkıcısı The Weeknd’in geçen ay çıkışını yapan ve 18 hit parçasının sıralandığı ‘The Highlights’ albümü yerleşti.  
 
Manço, Koç, Kandemir, Kahraman, Eypio… 
Şubat ayı boyunca en çok dinlenen yerli albümler kategorisinde ‘Hiza’yı Kahraman Deniz'in ‘6’ ve Gülben Ergen’in ‘Seni Kırmışlar’ albümleri takip etti. 
 
En çok dinlenen single’ların ilk üç sırasında, Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar’ın ‘Öptüm Nefesinden’, Tuğçe Kandemir ve Eypio’nun ‘Seni Öptüğüm Sokak’ ve Oğuzhan Koç’un ‘Hepsi Geçiyor’ parçaları yer aldı. En çok dinlenen yerli sanatçılar Oğuzhan Koç, Mustafa Ceceli ve Tuğçe Kandemir oldu. 
 
Ayrıca Anadolu Rock türünün kurucularından, unutulmaz sanatçı Barış Manço da şubat ayında en çok dinlenenler arasındaydı. Sanatçı, en çok dinlenen yerli albümlerde altıncı sıraya yerleşirken, en çok dinlenen yerli sanatçılar kategorisinde de yer aldı. 
 
The Weeknd zirveden inmiyor 
Muud’un en çok dinlenen yabancı albümler kategorisinde The Weeknd’ın ‘The Highlights’ albümünü INNA’nın ‘Nirvana’ ve ödül rekortmeni Billie Eilish’in ‘WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?’ albümü takip etti. 
 
Yabancı single’ların ilk üçünde INNA ‘Nirvana’, Jessie J & Ariana Grande & Nicki Minaj ‘Bang Bang’ ve Rita Ora, David Guetta, Imanbek ‘Big (feat. Gunna)’ var. 
 
En çok dinlenen yabancı sanatçıların ilk üçü ise haftalardır zirvede konumlanan The Weeknd, Billie Eilish ve INNA. Muud’un 10’ar sanatçıdan oluşan Şubat ayının en çok dinlenenleri şöyle:  
 
Muud en çok dinlenen yerli albümler 
Gazapizm - HİZA Kahraman Deniz - 6 Gülben Ergen - Seni Kırmışlar Sibel Can - Hayat Cem Adrian - Solmayan Şarkılar Barış Manço - Mançoloji, Vol. 1 Tepki – Şehir Efsanesi (Deluxe) Merve Özbey - Devran Ogün Sanlısoy - Yaşamaya Devam Murda & Ezhel - Made In Turkey  
 
Muud en çok dinlenen yerli single’lar 
Mustafa Ceceli, Ekin Uzunlar - Öptüm Nefesinden Tuğçe Kandemir & Eypio - Seni Öptüğüm Sokak Oğuzhan Koç - Hepsi Geçiyor İkilem - Bir Sebebi Var Sıla, Yalın - Ver O Zaman Gömleklerimi Bilal Sonses, Yıldız Tilbe - Hasbelkader Ersay Üner - Seni Soruyorlar Tuğkan - Kusura Bakma Zeynep Bastık - Boş Yapma Hadise - Küçük Bir Yol  
 
Muud en çok dinlenen yerli sanatçılar 
Oğuzhan Koç Mustafa Ceceli Tuğçe Kandemir İkilem Zeynep Bastık Sıla Bilal Sonses Ersay Üner Tuğkan Barış Manço 
 
Muud en çok dinlenen yabancı albümler 
The Weeknd - The Highlights INNA - Nirvana Billie Eilish - WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? Ariana Grande – Positions Pop Smoke - Shoot For The Stars Aim For The Moon Harry Styles - Fine Line Doja Cat – Hot Pink Taylor Swift – folklore Juice WRLD - Legends Never Die Post Malone - Hollywood's Bleeding  
 
Muud en çok dinlenen yabancı single’lar 
INNA - Nirvana Jessie J & Ariana Grande & Nicki Minaj - Bang Bang Rita Ora, David Guetta, Imanbek - Big (feat. Gunna) Billie Eilish - everything i wanted The Weeknd - Blinding Lights Regard - Ride It SAINt JHN - Roses [Imanbek Remix] The Black Eyed Peas & J Balvin - RITMO (Bad Boys For Life) LP - Lost on You SHAED, ZAYN – Trampoline  
 
Muud en çok dinlenen yabancı sanatçılar 
The Weeknd Billie Eilish INNA Ariana Grande Harry Styles Doja Cat Pop Smoke Juice WRLD Post Malone Lewis Capaldi

Top Post Ad

Below Post Ad