Type Here to Get Search Results !

The Walking Dead” 10’uncu sezonuyla Tivibu’da

Dijital televizyon platformu Tivibu’da mart ayında birbirinden önemli yapımlar ekranlara geliyor. 
 

FX kanalında yayınlanan, tüm zamanların en çok izlenen serilerinden “The Walking Dead”in 10’uncu sezonu, Tivibu Seç İzle/Dizi klasöründe... 


 
Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, beğeni rekortmeni yapımları mart ayı boyunca izleyicileriyle buluşturuyor. Tüm içeriklere Tivibu ve Tivibu Go uygulaması üzerinden mobil, web ve Smart TV ekranlarından erişilebiliyor
 
The Walking Dead Amerika’dan 1 gün sonra yayında 
Tivibu’nun Seç İzle/Dizi klasöründe en çok tercih edilen seriler sıralanıyor. Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan fenomen dizi “The Walking Dead” yeni bölümleriyle ABD yayınından bir gün sonra, her Pazartesi 21.30’da ilk kez ve yalnızca FX kanalında olacak. 
 
Dizinin 10’uncu sezon tüm bölümleri ise Tivibu Seç İzle/Dizi klasöründe ekranlara gelecek. 12’nci sezonuyla izleyiciyle buluşan “Doctor Who”da ise zaman lordu tarihe yapılan müdahalelere engel olmak için maceralara atılıyor. 
 
FOXCRIME kanalında yayınlanan MacGyver ile Bull dizileri 5’inci, NCIS: New Orleans da 7’nci sezonlarıyla Seç İzle/Dizi klasöründe olacak.  
 
Sevilen filmler Seç İzle’de 
Tivibu’nun Seç İzle klasöründe yayınlanan “Lego Filmi 2”de, istila altındaki şehirlerini kurtarmak için bir araya gelen kahramanlar, keşfedilmemiş dünyalara doğru yolculuğa çıkıyor. 
 
Dâhi yönetmen Christopher Nolan’ın yazıp yönettiği, II. Dünya Savaşı’nın kaderini belirleyen olaylardan Dunkerque Tahliyesi’ni konu edinen “Dunkirk” filminin başrollerinde, Fionn Whitehead, Mark Rylance ve Tom Hardy oynuyor. Klasörde, 14 Mart’ta “İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi”, 23 Mart’ta “Sessizliğin Müziği” ve 27 Mart’ta “Davetsiz Aşk” yayınlanacak. 
 
Vitrin’de Yıldızlar Geçidi 
Seç İzle/Film/Tivibu Vitrin/Yıldızlar Geçidi klasörü 10 Mart ile 7 Nisan arasında izleyiciye açık olacak. Klasörde yayınlanan “Aquaman”de, Atlantis krallığının veliahdı Arthur Curry, kendisine kalan mirasa sahip çıkmak ve krallığı yönetmek için destansı bir savaş veriyor. 
 
“Venom: Zehirli Öfke”de Eddie Brock, dünya dışı bir varlıkla bütünleşerek süper anti kahramana dönüşüyor ve kötülere karşı mücadele ediyor. “Fantastik Canavarlar: Grindelwald’in Suçları”nda, karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore, öğrencisi Newt Scamander’dan yardım istiyor. 
 
Newt, sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola giriyor. Klasörde ayrıca “Bumblebee”, “Ocean’s 8”, “Alfa Kurt” ve “Rampage: Büyük Yıkım” gibi eğlenceli yapımlar da bulunuyor.  
 
Cadılara karşı mücadele 
Yepyeni yapımların yer aldığı Kırmızı Halı klasöründe yayınlanan “Witches”, aynı isimli romandan beyazperdeye uyarlandı. 
 
Filmde, cadıların gerçek olduğunu keşfeden ve onlarla savaşmak zorunda kalan yedi yaşındaki bir çocuk ve babaannesi zorlu bir maceraya atılıyor. 
 
8 Mart’ta platforma yüklenecek “Süper Zekâ”nın başrolünde Melissa McCarthy oynuyor. Komedi ve aksiyon türündeki yapımda, ilk süper istihbaratın gözlemlemesi için seçilen eski kurumsal yönetici Carol’ın hayatı kökünden değişiyor. Klasörde ayrıca “Kayhan”, “Başlat: Ready Player One” ve “Kong: Kafatası Adası” filmleri de bulunuyor.  
 
Sinema kanallarında onlarca film var 
16 Mart’ta Sinema TV kanalında yayınlanacak “Merak Etme, Fazla Uzaklaşamaz”da trafik kazası sonrası alkol tedavisi gören John Callahan, karikatür çizmeye başlayarak hayatına renk katıyor. 
 
24 Mart’ta aynı kanalda ekranlara gelecek “Overlord Operasyonu”nda (Overlord), II. Dünya Savaşı yıllarında bir grup müttefik askeri, Nazilerin işgal ettiği köyde zombilerle karşılaşıyor. 
 
Sinema Aile kanalında 28 Mart’ta yayınlanacak “Vahşi Dostum”, bembeyaz bir aslan ile bağ kuran küçük çocuğun öyküsünü konu ediniyor. Sinema Yerli’de 6 Mart’ta izleyiciyle buluşacak “Çiçero”, II. Dünya Savaşı’nda Almanya’nın bozguna uğramasında payı yüksek casus Çiçero’nun yaşamını anlatıyor. 
 
20 Mart’ta ekranlara gelecek “Baba Parası”nda ise hiçbir ortak noktası olmayan kardeşler, babalarının ölümünün ardından aile mirasının bulunduğu kasanın kilidini açmak için birbiriyle yarışıyor.
Tags