Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Arçelik iF Design Award ve Red Dot Awards’dan 65 ödül aldı

65 yıllık köklü deneyimiyle Türkiye’de ilkleri ve enleri tüketicisiyle buluşturan Arçelik, bu yıl 29 ödülle Red Dot ve iF Design’a damgasını vurdu. 
 
Arçelik, dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden biri olan iF Design Award’dan 18, tasarımda dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Red Dot’tan ise 11 ödülle döndü. 
 


Üstün teknolojili ürünlerini milyonlarca tüketiciyle buluşturan Arçelik’in tasarladığı ürünlere dünyanın en prestijli ödüllerinden olan iF Design Award ve Red Dot Awards’dan ödül yağdı. 
 
Arçelik, dünya çapında olağanüstü tasarım hizmetleri ve danışmanlıkları ile ünlü olan iF Tasarım Ödülleri’nden 18, tüm dünyada tasarım alanında sayılı yarışmalardan biri olan Red Dot Ödülleri’nden ise 11 ödül almaya hak kazandı. 
 
COVID-19 pandemisi nedeniyle ilk kez dijital ortamda değerlendirilen iF Design Award 2021’e 52 farklı ülkeden yaklaşık 10.000 başvuru yapılarak tüm zamanların en büyük katılımı gerçekleşti. 
 
Kıyasıya rekabetin yaşandığı süreçte, 1.744 katılımcının ödüle ulaştığı iF Design Award 2021’de Arçelik, Beko ve Grundig markalarının ürün gamlarında yer alan 18 farklı ürünü ile ürün tasarımı kategorisinde ödüle layık görüldü. 
 
Pandeminin gölgesinde gerçekleşen ve uluslararası bir jüri tarafından değerlendirilen Red Dot Tasarım Ödülleri’ne 60'a yakın ülkeden başvuru yapıldı.
 
Tasarım kalitesi ve inovasyon derecesi gibi süreçler kapsamında değerlendirilen markalar arasında yer alan Arçelik, Red Dot Ödülleri’nde Arçelik, Beko ve Grundig markalı toplam 11 ürünüyle ödül almaya hak kazandı. 
 
Arçelik, online pazarlama dünyası için yeni bir dönemin kapılarının aralandığı bu zorlu süreçte, markaların bu tarz ödüllerle taçlandırılmasının çok büyük bir avantaj olduğunu belirtiyor. 
 
1954 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen iF Design Ödülleri’nde dünyanın dört bir yanından binlerce ürün bu yıl marka ürün tasarımı, iletişim tasarımı, ambalaj tasarımı, iç mimari, profesyonel konsept ve hizmet tasarımı gibi kategorilerde yarışıyor. 
 
60 yılı aşkın bir süredir her yıl çeşitli ülkelerden binlerce başvurunun yapıldığı Red Dot Tasarım Ödülleri ise tasarımın en iyilerini ödüllendiriyor. 
 
 iF Design Award 2021’de Ödül Kazanan Ürünler 
Voltas Beko Tek Kapı Direct Cool Buzdolabi Arçelik Gurme Tam Otomatik Çay Makinası Beko Mini Hava Temizleyici Arçelik Inox Semaver Grundig GR 7700 Bulaşık Makinası Grundig GR 9900 Ankastre Ocak Grundig GR 9900 Ankastre Fırın Grundig GR 7700 Ankastre Fırın Grundig GR 7700 Buzdolabı Beko bPro500 Bulaşık Makinası Beko 60cm Buzdolabı Beko bPro700 Ankastre Fırın Beko bPro500 Ankastre Fırın Grundig 78 cm. Nofrost Dondurucu Altta Buzdolabı Grundig 83 cm. Nofrost Dondurucu Üstte Buzdolabı Grundig 78 cm. Nofrost Dondurucu Üstte Buzdolabı Grundig Club Bluetooth Hoparlör Arçelik Otonom Yük Taşıma Aracı 
 
Red Dot Award 2021’de Ödül Kazanan Ürünler 
Grundig GR 7700 Kurutma Makinası, Grundig Gr 7700 Çamaşır Makinası, Arçelik UltraHijyen Serisi Buzdolabı, Grundig 83 cm. Nofrost Dondurucu Üstte Buzdolabı, Grundig 78 cm. Nofrost Dondurucu Altta Buzdolabı, Grundig NaturaShine serisi , Beko UV Hijyen Klima Aksesuarı , Arçelik Otonom Yük Taşıma Aracı, Grundig Band Dijital Radyo, Grundig Club Bluetooth Hoparlör Heizelmann Radyo Ambalajı
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad