Type Here to Get Search Results !

G.I. JOE SNAKE EYES Yakında Sinemalarda

Paramount Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures ve Skydance Snar Hasbro İş Birliğiyle Bir di Bonaventura Pictures Yapımı Bir Robert Schwentke Filmi G.I. JOE: SNAKE EYES 
 

 
 G.I. JOE: SNAKE EYES filminde Henry Golding, antik bir Japon klanının varislerinin hayatını kurtardıktan sonra klana kabul edilen azimli bir münzevi olan Snake Eyes rolünü canlandırıyor. 
 
Snake Eyes Japonya’ya geldiğinde Arashikage, kendisine ninja savaşçısı olma yöntemlerini öğretirken bir yandan da hep özlemini çektiği bir şeyi de sunar; bir yuva. Ama geçmişinden gelen sırlar ortaya çıktığında, Snake Eyes’ın onuru ve sadakati sınanacaktır. 
 


Bunun anlamı en yakınındaki kişinin kendisine olan güvenini kaybetmek demek olsa da. 
 
İkonik G.I. Joe karakterinden uyarlanan G.I. JOE: SNAKE EYES filminde ayrıca Storm Shadow rolünde Andrew Koji, Barones rolünde Úrsula Corberó, Scarlett rolünde Samara Weaving, Akiko rolünde Haruka Abe, Kenta rolünde Tahehiro Hira ve Hard Master rolünde Iko Uwais yer alıyor. 
 
YÖNETMEN Robert Schwentke İDARİ YAPIMCI David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Jeff G. Waxman, Greg Mooradian YAPIMCI Brian Goldner, Erik Howsam, p.g.a., Lorenzo di Bonaventura, p.g.a. 
 
UYARLANAN KARAKTERLER Hasbro’s G.I. JOE® Karakterleri HİKAYE Evan Spiliotopoulos 
 
SENARYO Evan Spiliotopoulos ve Anna Waterhouse ile Joe Shrapnel OYUNCULAR Henry Golding, Andrew Koji, Úrsula Corberó, Samara Weaving, Haruka Abe, Takehiro Hira ile Iko Uwais