Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

HONOR Band 6 şimdi Turkcell’de

Spor ve sağlık takibi, uyku takibi ve günlük asistan özellikleriyle ön plana çıkan ve bir akıllı saat deneyimi sunan HONOR Band 6 akıllı bileklik, şimdi uygun ödeme planlarıyla Turkcell’de kullanıcılarla buluşuyor. 
 

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, akıllı saat deneyimi sunan HONOR Band 6’yı, uygun ödeme planlarıyla Turkcell müşterileriyle buluşturuyor. 
 
6, 12, 24 ve 36 ay sözleşmeli Turkcell hat sahipleri, faturalarına ek ödeme planlarıyla HONOR’un en yeni akıllı bilekliği HONOR Band 6’ya kolayca sahip olabiliyor. 


 
14 güne varan pil ömrü, 10 farklı egzersiz modu, sağlık ve uyku takibi, kandaki oksijen seviyesi için SpO2 takibi gibi öne çıkan özelliklere sahip olan HONOR Band 6, geniş ve canlı ekranıyla da bir akıllı saat kadar yetenekli. 
 
Hareketli bir yaşamı tercih edenlerin ilgiyle kullanacağı Sağlık uygulaması üzerinden indirilebilen yüzlerce farklı saat görünümü bulunan HONOR Band 6, kir ve ter tutmayan silikon kayışı ve 50 metreye kadar su geçirmezliği sayesinde de gün boyu tüm aktivitelerinizde yanınızdan ayrılmayan yardımcınız olacak. 
 
HONOR Band 6’ya sahip olmak isteyen Turkcell’liler için sözleşmeye ek fiyatlar ise şöyle: 
 6 ay sözleşmeli: Ayda 93,90 TL 
12 ay sözleşmeli: Ayda 52,33 TL 
24 ay sözleşmeli: Ayda 32,64 TL 
36 ay sözleşmeli: Ayda 26,40 TL
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad