Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

20th Century Studıos’dan The Kıng's Man: Başlangıç Filmine Ait Özel Bir Video Yayınlandı!

Tarihin en kötücül tiranları ve suçlularından oluşan bir grup, milyonlarca insanı yok etmek için bir savaş çıkarmak üzere güçlerini birleştiriyorlar. 
 

Onları durdurabilecek yegane kişi ise zamana karşı amansız bir yarışa girmek zorunda. "The King's Man: Başlangıç" filmiyle tarihin ilk bağımsız istihbarat teşkilatının kökenlerini keşfetmeye hazır olun. 
 
“The King’s Man: Başlangıç” filmine ait yayınlanan heyecan verici video aşağıdaki linklerde, filme dair yayınlanan ilk görseller ise ektedir. 


 
“The King’s Man: Başlangıç” 24 Aralık’ta sinemalarda… Matthew Vaughn'un yönettiği “The King's Man: Başlangıç” filminde Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Harris Dickinson, Daniel Brühl, Djimon Hounsou ve Charles Dance rol alıyor. 
 
Filmin yapımcıları Matthew Vaughn, David Reid ve Adam Bohling; idari yapımcıları ise Mark Millar, Dave Gibbons, Stephen Marks, Claudia Vaughn ve Ralph Fiennes. "The King's Man: Başlangıç", Mark Millar ve Dave Gibbons'ın "The Secret Service" adlı çizgi romanından uyarlandı. Hikâye Matthew Vaughn'a ait ve senaryo da Matthew Vaughn ve Karl Gajdusek imzasını taşıyor.

Top Post Ad

Below Post Ad