Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Amazon Prime Video Türkiye’nin Temmuz 2021 takvimi açıklandı

Amazon Prime Video Türkiye, Temmuz ayında aralarında askeri bilim-kurgu “The Tomorrow War” ve aksiyon gerilim odaklı “Jolt” filmleri ile “Making The Cut”ın (Dikiş Tutturmak) merakla beklenen ikinci sezonunu izleyicilerle buluşturuyor. 

 
 
Amazon Prime Video, Temmuz ayında Türkiye’de yayına girecek yeni içerikleri açıkladı. 
 
Temmuz ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak popüler yapımlar arasında başrolünü Chris Pratt, Yvonne Strahovski ve J.K. 
 
Simmons’ın üstlendiği, 2 Temmuz’da gösterime giren askeri bilim-kurgu filmi “The Tomorrow War”, Moschino Kreatif Direktörü Jeremy Scott’ın Heidi Klum ve Tim Gunn’a eşlik ettiği “Dikiş Tutturmak”ın ikinci sezonu ve başrolünde Kate Beckinsale’in yer aldığı eğlenceli aksiyon-gerilim filmi “Jolt” bulunuyor. 
 


Prime üyeleri Prime Video ile sürekli yenilenen popüler film ve dizilerden oluşan geniş bir seçkiye sınırsız erişimin yanı sıra bedava ve hızlı teslimat, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ve üyelere özel indirimler de dâhil birçok ayrıcalığa aylık sadece 7,90 TL'ye sahip olabiliyor. Amazon Prime Video Türkiye Temmuz Ayı Takviminden Öne Çıkanlar; 
 
The Tomorrow War – 2 Temmuz 
Başrolünde Chris Pratt’in yer aldığı askeri bilim-kurgu filmi “The Tomorrow War” 2 Temmuz Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de gösterime girdi. Yönetmenliğini Chris McKay’in üstlendiği filmde, 2051 yılından gelen bir grup zaman yolcusu acil bir mesaj iletmek üzere Dünya’ya vardığında herkes şaşkına döner: 
 
Gelecekte, otuz yıl sonra, insanlık ölümcül bir uzaylı türüne karşı küresel bir savaşı kaybedecektir ve hayatta kalmak için tek umut, günümüz asker ve sivillerinin geleceğe gidip, savaşa katılmasıdır. Görevlendirilenler arasında bir lise öğretmeni ve aile babası olan Dan Forester da (Chris Pratt) bulunmaktadır.
 
Küçük kızı için dünyayı kurtarmaya kararlı olan Dan, gezegenin kaderini yeniden yazmak için umutsuz bir arayış içinde, zeki bir bilim adamı (Yvonne Strahovski) ve ayrı yaşadığı babası (J.K. Simmons) ile bir araya gelir.  
 
Making The Cut (Dikiş Tutturmak) 2. Sezon – 16 Temmuz 
Yeni bir şehir, yeni tasarımcılar, aynı muhteşem tarz... “Dikiş Tutturmak” yeniden bir sonraki global moda markasını bulma görevinde.
 
16 Temmuz Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de izleyicilerle buluşacak “Dikiş Tutturmak”ın ikinci sezonunda, sunucular Heidi Klum ve Tim Gunn’a jüri üyeleri dünyaca ünlü süpermodel Winnie Harlow ve pop moda ikonu Moschino Kreatif Direktörü Jeremy Scott eşlik ediyor. Sezon boyunca, Prabal Gurung ve Shiona Turini de dâhil birçok bilindik isim de jüri koltuğunda izleyiciler karşısına çıkıyor. 
 
Los Angeles’da çekilen ikinci sezon, dünyanın en şık insanları ve etkinlikleriyle bilinen şehre bir saygı duruşu sunuyor ve yıldızlarla dolu kırmızı halılardan modern sokak stiline şehrin çeşitli moda sahneleri, Dikiş Tutturmak’ın ikinci sezonu için mükemmel bir zemin oluşturuyor. 
 
Sara Rea, Page Feldman, Heidi Klum, Tim Gunn ve Jennifer Love’ın baş yapımcı koltuğunda yer aldığı serinin yapımcılığını ise Hello Sunshine ve Amazon Studios üstleniyor.  
 
Jolt – 23 Temmuz 
Amazon Prime Video Türkiye’de 23 Temmuz Cuma günü yayına girecek eğlenceli aksiyon-gerilim filmi “Jolt”ün başrolünde Kate Beckinsale yer alıyor. 
 
Yönetmen koltuğunda Tanya Wexler’ın oturduğu film hayatı boyunca acımasız, düzenbaz ve istismarcı olduğuna tanıklık ettiği kişilere karşı vahşice davranmasına neden olan nadir görünen bir nörolojik bozuklukla mücadele eden güzel ve alaycı bir kadın olan Lindy’nin (Kate Beckinsale) hikâyesine odaklanıyor.
 
Lindy’nin bu bozukluğun üstesinden gelmesi için yolu olağandışı doktor Dr. Munchin (Stanley Tucci, “The Hunger Games”) ile kesişir ve Dr. Munchin giymesi için Lindy’e deneysel bir yelek tasarlar. 
 
Lindy’nin tehlikeli dürtülerini engellenmesini amaçlayan bu yelek, üzerinde bulunan bir düğmeye basıldığında beynine elektronik şok dalgaları gönderir ve Lindy’nin dürtülerini tetikleyen ortamdan uzaklaşana kadar dengesini korumasına yardımcı olur. 
 
Lindy’nin hayatı, asla aşkı ya da normalliği bulamayacağında dair duyduğu korkularından dolayı umut ve umutsuzluk arasında sonsuz geçişlerle lanetlenmiştir ve bu da onu fiziksel güç, ince zekâ ve duygusal tepkilerle donatan bir belirsizlik haline sürükler.

Top Post Ad

Below Post Ad