Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Vodafone Tv’den Temmuz’a Özel Yeni İçerikler

Her ay 1,3 milyon aktif aboneye hizmet veren Vodafone TV’de Haziran ayının en çok izlenen içerikleri arasında “Dünya Savaşı Z”, 7. Koğuştaki Mucize” ve “Vatansever” gibi ses getiren yapımlar yer aldı. 
 

Vodafone TV, Temmuz ayında da kullanıcılarına, “Marslı”dan “Julie ve Julia”ya, en beğenilen yapımlardan oluşan geniş bir seçki sunuyor.
 
Vodafone’un dijital TV servisi Vodafone TV, Haziran ayında da diziden filme, spordan belgesele, her zevke ve yaşa uygun zengin içerikleriyle izleyicilerin tercihi oldu. 
 
Her ay 1,3 milyon abone tarafından kullanılan Vodafone TV’de Haziran ayında en çok izlenen filmler arasında “Blade Runner 2049” “Dünya Savaşı Z”, “7. Koğuştaki Mucize”, “Vatansever”, “Jumanji: Yeni Seviye”, “Tarzan Efsanesi” ve “Glass” yer aldı. Haziran’da en çok izlenen kanallar ise TRT1 , ATV , TV8 , Fox ve Kanal D olarak sıralandı.  
 
Film şöleni Temmuz’da da devam ediyor 
Vodafone TV, Temmuz ayında da müşterileri için birbirinden keyifli içerikler sunuyor. 
 
Vodafone TV kullanıcıları, 2014'ün en çok satan bilim-kurgu kitaplarından “The Martian”ın Ridley Scott yönetimindeki 38 ödüllü beyaz perde uyarlaması “Marslı”yı; gerçek bir hikayeye dayanan, En İyi Film ve Özgün Senaryo dalında Oscar ödüllü bir drama olan “Spotlight”ı; 
 
En İyi Erkek Oyuncu Oscarlı Denzel Washington'ın başrolünde olduğu, aksiyon ve gerilim dolu “Adalet”i; görsel efektleriyle akademiden de tam not almış, Oscarlı yönetmen Ridley Scott yönetiminde macera ve bilim-kurgu şöleni “Prometheus”u; James Franco’lu ve 6 Oscarlı bir hayatta kalma mücadelesini anlatan “127 Saat”i ve Meryl Steep'in başrol oyunculuğu ile Oscar ve BAFTA adaylığı getirdiği, romantik dram “Julie ve Julia”yı izleyebilecek. 
 
Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Berna Kulaksız, şunları söyledi: 
“Vodafone TV servisimizle Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyatla sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, sinemasever müşterilerimiz için Temmuz ayına özel zengin bir portföy hazırladık.
 
En beğenilen yapımları bir araya getirdiğimiz içeriğimizle izleyicilerimizin dijital platformlarda sinema izleme keyfini artırmayı hedefliyoruz. 
 
Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ürün ve servislerle her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.”  
 
Binlerce seç-izle içerik 
Vodafone TV, kullanıcılarına, 24 saate kadar geri alma özelliği ile 90’ı aşkın TV kanalını ve çoğunluğu film, dizi, belgesel ve çizgi filmden oluşan 6 binin üzerinde seç-izle içeriği akıllı telefonlarından, tabletlerinden, web’den ve akıllı televizyonlar üzerinden izleme imkânı sunuyor. 
 
Google Play, Apple App Store, Android TV, LG Content Store, Samsung Smart Hub ve Apple TV online mağazalarından da erişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 6,5 milyondan fazla indirildi. Vodafone TV’nin aylık aktif kullanıcı sayısı ise 1,3 milyona ulaştı.

Top Post Ad

Below Post Ad