Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Amazon Prime Video Türkiye’nin Ağustos 2021 takvimi açıklandı

Amazon Prime Video Türkiye, Ağustos ayında merakla beklenen yapımlar “Cruel Summer”, “Nine Perfect Strangers” ve “Kevin Can F**K Himself”in birinci sezonları ile “Modern Love” ve “Star Trek: Below Decks”in ikinci sezonlarını izleyicilerle buluşturuyor. 
 

Amazon Prime Video, Ağustos ayında Türkiye’de yayına girecek yeni yapımları açıkladı. Ağustos ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak popüler Amazon Originals yapımları arasında bağımsız stüdyo Entertainment One (eOne) ve Iron Ocean Productions tarafından ekrana taşınan “Cruel Summer”ın ilk sezonu, 
 


antolojik aşk dizisi Modern Love’ın ikinci sezonu, Emmy ödüllü Mike McMahan imzalı “Star Trek: Lower Decks”in ikinci sezonu, aynı isimli romandan uyarlanan “Nine Perfect Strangers”ın ve Valerie Armstrong tarafından yaratılan “Kevin Can F**K Himself”in ilk sezonları bulunuyor. 
 
Prime üyeleri Prime Video ile sürekli yenilenen popüler film ve dizilerden oluşan geniş bir seçkiye sınırsız erişimin yanı sıra bedava ve hızlı kargo, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ve üyelere özel indirimler de dâhil birçok ayrıcalığa aylık sadece 7,90 TL’ye sahip olabiliyor.  
 
Amazon Prime Video Türkiye Ağustos Ayı Takviminden Öne Çıkanlar; Cruel Summer 1. Sezon– 6 Ağustos 
Başrollerinde Olivia Holt, Chiara Aurelia ve daha birçok tanınmış ismin yer aldığı merakla beklenen psikolojik gerilim dizisi “Cruel Summer”, 6 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’ye yayına girdi. 
 
Jessica Biel ve Michelle Purple’ın baş yapımcılığını üstlendiği 10 bölümlük dizi, 90’larda kaybolan güzel ve popüler bir genç kız ile onunla bağlantısı olmayan, tatlı ve utangaç biriyken önce popülerleşen, ardından ise Amerika’nın en nefret edilen insanı haline gelen bir kızı merkezine alıyor. Her bölüm, farklı bakış açılarıyla aktarılıyor. 
 
 Modern Love 2. Sezon – 13 Ağustos 
İkinci sezonu merakla beklenen antolojik aşk dizisi “Modern Love” 13 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’de sevenleriyle buluşuyor. Başrollerinde Gbenga Akinnagbe, Susan Blackwell, Lucy Boynton, Tom Burke, Zoë Chao, Kit Harington ve daha birçok ismin yer aldığı yapımın bu sezonunda aşk bütün kuralları yıkıyor, eski bir kıvılcım yeniden alevleniyor ve çatışmalara neden oluyor. 
 
Beklenmedik birçok olay gerçekleşiyor: Âşıkların ve arkadaşların sınavı, bir gece kızının gündüz erkeğiyle olan ilişkisi, eski sevgilinin eski sevgiliyle romantizmi, bir tek gecelik ilişki, verilen imkânsız bir söz, kayıp bir aşkın hayaleti ve cinselliğin keşfi. 
 
Popüler dizi “Modern Love”ın sekiz bölümlük ikinci sezonu, ilişkiler, bağlantılar, ihanetler ve ifşalar hakkında birçok hikâyeyi ekranlara yansıtıyor. Her bölüm, sevgiyi tüm karmaşık ve güzel formlarında sergilerken, tüm bölümler ilhamını aynı ismi taşıyan New York Times köşesindeki gerçek olaylardan alıyor.  
 
Star Trek: Below Decks 2. Sezon – 13 Ağustos 
Emmy ödüllü Mike McMahan imzası taşıyan “Star Trek: Lower Decks”in ikinci sezonu, 13 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’de yayına giriyor. 
 
Yapımcılığını CBS Studios, Secret Hideout ve Roddenberry Entertainment’ın üstlendiği seri, 2380’de Starfleet’in önemsiz gemilerinden biri olan U.S.S. Cerritos’da hizmet veren destek ekibine odaklanıyor. 
 
Teğmen Mariner, Boimler, Rutherford ve Tendi, gemi çok sayıda bilimkurgu anomalisi tarafından sarsılsa bile görevlerine ve sosyal yaşamlarına ayak uydurmak zorunda. Bu sezonun seslendirme sanatçıları arasında Tawny Newsome, Jack Quaid, Noël Wells ve Eugene Cordero yer alıyor.
 
Nine Perfect Strangers 1. Sezon– 20 Ağustos
Başrollerini Nicole Kidman, Melissa McCarthy, Luke Evans, Tiffany Boone, Bobby Cannavale, Melvin Gregg ve Regina Hall’un paylaştığı 8 bölümlük “Nine Perfect Strangers”ın ilk üç bölümü, 20 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’de izleyicilerle buluşuyor. 
 
Avustralyalı yazar Liane Moriarty’nin New York Times çok satanı kitabından uyarlanan ve çekimleri Avustralya’da tamamlanan drama dizisi, iyileşme ve dönüşüm vaat eden butik bir sağlık-zindelik tatil beldesindeki dokuz stresli şehir sakininin daha iyi bir yaşam biçimine geçmeye çalışmasını konu ediniyor. 
 
Bu on günlük inziva sırasında onlara yorgun zihinleri ve bedenleri canlandırmayı görev edinmiş olan, beldenin işletmecisi Masha (Kidman) eşlik ediyor. 
 
Ancak, bu dokuz yabancının başlarına nelerin geleceği hakkında en ufak bir fikri yok. “Nine Perfect Strangers”ın ilk sezonu her hafta yayınlanacak yeni bölümleriyle Ağustos boyunca her hafta izleyenleri ekran başına toplayacak. 
 
 Kevin Can F**K Himself 1. Sezon – 27 Ağustos 
 Valerie Armstrong imzalı “Kevin Can F**K Himself”in ilk sezonu 27 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’de gösterime giriyor. 
 
Başrollerini Mary Hollis Inboden, Eric Petersen, Alex Bonifer ve Brian Howe gibi yeteneklerin paylaştığı “Kevin Can F**K Himself”, hepimizin büyürken karşılaştığımıza inandığı, onunla evlendiği için kocasının bir evlilik piyangosu kazandığını düşündüğümüz, kendisine yöneltilen şakaları kaldırabilen komedi dizilerinin güzel eş klişesi Allison McRoberts karakterini ekranlara taşıyor. 
 
İlk sezonunda bu güzel kadının sonunda uyanıp hayatındaki adaletsizliklere isyan edişini konu edinen “Kevin Can F**K Himself”, bunca yıldır kime ve neye güldüğümüzü sorgulamamıza yol açıyor.

Top Post Ad

Below Post Ad