Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Anker PowerConf C300 Webcam

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, geniş ürün gamıyla birbirinden farklı ürün gruplarına ev sahipliği yapıyor. 
 

Ev ve ofis ekipmanlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan webcam alanında da ürünler piyasaya süren Anker, kullanıcılarının ihtiyaçlarına çözüm geliştirmeye devam ediyor. 
 

Yapay zeka destekli, full HD video özelliğine sahip, inovatif, üstün düşük ışık performansına sahip yeni ürünü Anker PowerConf C300 Webcam, çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak. 

 


Pek çok eğitimin ve toplantıların hâlâ online olarak gerçekleştiği bugünlerde webcam’ler kritik önem arz ediyor. 
 
Aşılanma faaliyetlerinin artması ve normalleşmeyle birlikte ofislere dönmeler başlasa da ya da fiziksel eğitime geçmek için hazırlıklar yapılıyor olsa da artık pek çoğumuz uzaktan eğitim ve çalışma modeline alışmış durumdayız. 
 
Uzaktan çalışma modelinin de artık hayatımızın bir parçası olacağının konuşulduğu da düşünüldüğünde ev ekipmanlarını doğru seçmenin zamanı gelmiş demektir. Anker her ihtiyaca yönelik çözümler geliştirme vizyonuyla şimdi de yapay zeka destekli bir webcam piyasaya sürüyor. 
 

Anker PowerConf C300 Webcam, doğru renk üretimi ve üstün düşük ışık performansı gibi dikkat çeken özellikleriyle kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 

 
Ayrıca Zoom sertifikalı PowerConf C300’ü ofis ekipmanı olarak da kullanabilirsiniz. 
 
Yakın zamanda Türkiye’de satışa çıkması planlanan PowerConf C300, full HD video özelliğiyle evlerdeki ve ofislerdeki yerini sağlamlaştırıyor. 
 
 Toplantıların ve eğitimlerin gizli kahramanı olacak 
Geliştirdiği ürünlerde son teknoloji ve yeni trendlerden de yararlanan Anker, yakın zamanda Türkiye’de satışa sunmayı planladığı web kamerası PowerConf C300’ü kullanıcılarının yeni gözdesi olmaya aday.
 
İster evde çalışırken kullanın ister ofisteki toplantılarınızda, her ortamda üstün görüntü kalitesi ve performansıyla herkesi memnun edecek. 
 
PowerConf C300, yakın çekim için tasarlanan 78 derecelik, bütün beden için tasarlanan 90 derecelik ve daha fazla kişinin görüntüye dahil olabileceği 115 derecelik açılarıyla 3 farklı görüş alanı seçeneği sunuyor. 
 
Yapay zeka desteği sayesinde otomatik odaklama da yapabilen cihaz, düşük ışıklı ortamlarda da yüksek performans gösterebiliyor. 
 
PowerConf C300, kamera gizliliğine önem verenleri de düşünerek güvenlik kapağını da webcam’e dahil etmiş durumda. Toplantıların ya da eğitimlerin ardından merceğin üzerindeki kapağı kaydırabiliyorsunuz. 
 
Çift stereo mikrofonu, full HD video desteğiyle bir web kameradan beklenenin ötesinde performans gösteren ürün, Türkiye’de kullanıcılarla buluşmak için sabırsızlanıyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad