Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Copa Eomıx Plus İle Kombide Konfor Dönemi Başlıyor

İklimlendirme sistemlerinde yüksek verim ve performans sağlayan ürünleriyle sektörün önemli firmalarından COPA Isı Sistemleri, tüketicilerin beklentileri doğrultusunda ürün gamını genişleterek, son teknolojik özelliklerle donatılan tam dokunmatik ekranlı COPA Eomix Plus’ı piyasaya sundu. 
 

Copa Akıllı Oda Termostatına bağlanabilen Eomix Plus, uzaktan kontrol edilebilme özelliğiyle de fark yaratıyor.
 
 Çevreye saygılı, ekonomik ve yenilikçi ürün grubuyla iklimlendirme sektörünün önemli firmalarından COPA Isı Sistemleri, Türkiye'nin yeni nesil akıllı kombisi Eomix Plus’ı piyasaya sundu. 


 
Akıllı tasarruf özellikleriyle dikkat çeken Eomix Plus, Copa Akıllı Oda Termostatı ile kullanıldığında, %35’e varan enerji tasarrufu sağlıyor ve CP300S Smart uygulaması sayesinde cep telefonu ile uzaktan kontrol edilebiliyor. Kullanıcılara ayrıca günlük ve haftalık program yapabilme imkanı da sunuyor. 
 
 Varlığını Unutturan Kombi 
 Yüksek verimliliği ve düşük emisyon değerleri ile yakıt tasarrufunu artıran COPA Eomix Plus, kombide konfor döneminin kapılarını aralıyor. 
 
“En iyi kombi varlığını unutacağınız kombidir” söyleminden yola çıkan COPA Eomix Plus, 24kW, 35kW ve 42kW kapasite seçenekleri ile yüksek verimlilik ve tasarrufu bir arada sunarak sağladığı konfordaki süreklilikle adeta varlığını unutturuyor. 
 
Üstelik Eomix Plus, taze hava kanalı girişinde kullanılan özel tasarlanmış ‘silencer’ sayesinde oluşabilecek çalışma gürültülerini de minimize ediyor. 
 
 İklime Adapte Oluyor 
 
Akıllı adaptasyon sistemiyle fark yaratan COPA Eomix Plus, kullanıldığı bölgenin iklim koşullarını ve bulunduğu konutu iyi tanıyor. 
 
Buna göre ısı değişkenliklerini etkileyen tüm faktörlere rağmen optimum çalışma koşullarını belirleyerek çevreye adapte olurken, gazdan tasarruf ederek maksimum performans ve verimlilik sağlamayı da başarıyor. 
 
Ergonomik, Estetik ve Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli Günün her saati yüksek sıcak su konforu sunan COPA Eomix Plus, kullanıcı dostu özellikleriyle de öne çıkıyor. Kullanım kolaylığı sağlayan dijital LCD ekranı sayesinde estetik ve ergonomiyi aynı anda sunuyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad