Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Türkiyede Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold3’ün satışları beklentileri aştı.

Samsung’un yakın zamanda ülkemizde piyasaya sürdüğü katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold3’ün satışları beklentileri aştı. 
 

Mobil dünyada yeni imkânların kapılarını aralayan katlanabilir cihazların popülaritesi son yıllarda hızla artıyor. Her gün adını daha fazla duyduğumuz katlanabilir akıllı telefonlara artan ilgi, Samsung’un bu kategorideki en son çıkardığı Galaxy Z Serisi’nin Türkiye’deki satışlarına da yansıdı. 
 
Eylül ayında Türkiye’de resmen satışa sunulan Galaxy Z Serisi’nin şık üyeleri Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3’ün satışları, gelen yoğun talep sayesinde katlanarak arttı. 


 
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de adeta yok satan Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3’ü satın almak isteyen kullanıcılar için, tedariğin hızlandırılmasını sağlamak amacıyla yoğun şekilde çalışıldığı bilgisi paylaşıldı.
 
Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Azdemir, “Katlanabilir cihaz pazarı katlanarak büyüyor.
 
Katlanabilir cihazların sunduğu benzersiz deneyimler sayesinde, kullanıcı tabanı hızla büyümeyi başardı. Samsung’un inovasyonları da katlanabilir cihaz fenomenini büyütmeye devam ediyor. 
 
Akıllı telefon dünyasında yeni bir dönemi başlatan katlanabilir cihazlarımız Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 ile birlikte sektöre öncülük eden inovasyonlarımızı kullanıcılara sunmaya devam ediyoruz. 
 
Bu telefonlarımızın katlanması, kullanıcıların özgürlüğünün de, kullanım olanaklarının da, kullanıcının telefonundan alacağı fayda ve performansın da katlanarak artmasını sağlıyor. Kullanıcılara şıklığın yanı sıra daha fazla özgürlük ve esneklik sunan yeni nesil Galaxy Z Flip3, Türkiye’de de yoğun ilgi gördü. 
 
Hızlıca daha fazla ürün tedarik etmek için çalışıyoruz, yeni ürünler en kısa sürede stoklarımıza gelecek. Kullanıcılarımıza göstermiş oldukları yoğun ilgi nedeniyle teşekkür ediyoruz.” dedi.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad