Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

A101; Büyük Olduğu İçin Ucuz, Ucuz Olduğu İçin Büyük

11.000’den fazla marketi ile Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri olan A101, yeni reklam filminde aradığı sorunun cevabını halktan aldı. 
 

Hem ucuz olduğu için büyük, hem de büyük olduğu için ucuz. Dünya’nın en hızlı büyüyen ilk 10 perakende şirketi arasındaki tek Türk şirketi olan, 1.200’den fazla ürün çeşidi, 11 bini aşkın marketiyle, 61.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisiyle Türkiye’nin 81 iline ulaşan A101, kalitesi ve ucuzluğuyla ön plana çıkıyor.


 
 11 bini aşkın marketiyle Türkiye’nin en büyük 10 şirketi arasında yer alan A101 birbirinden uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerini her kesimden müşterileri ile buluştururken, ‘A101 Kapıda’ uygulamasıyla da zaman ve mekân fark etmeksizin üstün hizmetini evlere taşıyor. 
 
 Uygun fiyat, kaliteli ürün ve ulaşılabilirlik hedefleriyle 2008’de çıktığı yolda hızla ilerleyen ve 2020 de Dünya Perakende Liginde 6. Sırada yer alan A101, yeni reklam filmiyle müşterilerine “A101 büyük olduğu için mi ucuz yoksa ucuz olduğu için mi büyük?” diye soruyor. 
 
Ev kadınından çocuğa, gencinden yaşlısına, profesyonel iş insanından sanatçısına, çiftçiden esnafa kadar çok geniş bir müşteri kitlesine sahip olan A101 ile müşterileri arasındaki samimi ve sıcak bağlılık son reklam filmiyle izleyicilere yansıyor. 
 
 Türkiye’nin en büyük market zinciri olarak müşterilerine her zaman ucuz ve kaliteli ürünler sunmaktan mutlu olduklarını dile getiren A101 Pazarlama Genel Müdürü Cüneyt Şahin, “A101 olarak yıllardır müşterilerimizi uygun fiyatlı, kaliteli ve taze ürünlerle buluşturuyoruz. 
 
Bu sayede 13 yıldır kazandığımız güven ile kamuoyunun kalbinden taht kurmayı başardık. Bu başarı, müşterilerimizle kurduğumuz ilişkinin gücüyle doğru orantılı. 
 
Bugün Türkiye’nin 81 ilinde 11.000’den fazla marketimizle hizmet verirken A101 “büyük olduğu için mi ucuz yoksa ucuz olduğu için mi büyük” sorusuna cevap aramak istedik… Sorumuzun cevabı aslında bizleri şaşırtmadı, beklediğimiz gibi geldi: Bizi sevenler “HER İKİSİ DE” dedi.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad