Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Gain’den Fransız Filmleri Festivali

1 ay sürecek “My French Film Festival” şimdi GAİN’de! Tümü Fransız yapımı, farklı temalara sahip uzun ve kısa metraj filmlerden oluşan seçkisiyle GAİN, festival ruhunu dijital dünyaya taşıyor. 
 

Filmler 14 Şubat’a kadar izlenebiliyor. Dijital içerik platformu GAİN, üyelerine festival ruhunu yansıtan yepyeni bir film seçkisi sunmaya başladı. 


 
“My French Film Festival” başlığıyla yayına alınan toplam 16 filmlik seçki, 14 Ocak-14 Şubat arasındaki 1 ay boyunca izlenebilecek. 
 
GAİN’in Fransız filmleri festivalinde, farklı tema başlıkları altında, dramadan animasyona, komediden korkuya çeşitli türlerdeki uzun ve kısa metrajlı filmler yer alıyor. Söz konusu temalar ve filmler şu şekilde sıralanıyor: 
 
Français et survoltés / French & Furious - Teddy (Fantastik komedi) Kısa Filmler - Horacio (Animasyon) - Les Démons de Dorothy / The Demons of Dorothy (Komedi) - Love Hurts (Drama) 
 
Intrépide jeunesse / Bold Youth - À l’abordage (Komedi) - Indes Galantes / Gallant Indies (Belgesel) Kısa Filmler - Haut les cœurs / The Right Words (Komedi) Identités bouleversées / Troubled Identities - Playlist (Komedi) 
 
Kısa Filmler - Les Vilains Petits Canards / The Ugly Ducklings (Drama) Cinéma du désir / A Cinema of Desire Kısa Filmler - Hold me tight (Animasyon) Histoires de nuit / Night Tales - Médecin de nuit / The Night Doctor (Drama)  
 
Kısa Filmler - Dustin (Drama) - Malabar (Komedi) - Ourse (Fantastik Komedi) Voyage, voyage - Calamity (Animasyon) Kısa Filmler - Erratum (Komedi) 
 
GAİN şimdi yıllık abonelik seçeneği ile ayda 13,90 TL (yıllık 166,8 TL) ödeyerek tüm içerikleri avantajlı fiyatla izleme seçeneği sunuyor. Aylık olarak ise, kredi kartı ve banka kartı ile 21,90 TL’ye, uygulama içi ödeme ile ise 23,99 TL’ye abonelik gerçekleştirilebiliyor. GAİN içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz izlenebiliyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad