Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

16 yıl sonra Mahsun Kırmızıgül zirvede

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud’un Ocak ayında en çok dinlenenler listesi açıklandı.
 

“Hoş Geldin” albümüyle 16 yıl sonra müziğe geri dönen Mahsun Kırmızıgül, yerli albümler kategorisinin zirvesinde yer alırken, Burak Bulut en çok dinlenen yerli sanatçı oldu. 


 
En çok dinlenen yabancı müzik INNA’nın ‘Champagne Problems’ adlı albümü; yabancı şarkı ise aynı albümde bulunan Always On My Mind parçası. 
 
Türk Telekom’un güncel ve zengin müzik arşiviyle dikkat çeken müzik platformu Muud’un 2022 yılının ilk ayında en çok dinlenen isimler ve albümler listesi belli oldu. 
 
Platformda en çok dinlenen yerli albümler kategorisinde liderlik, 2006 yılından sonra ilk kez çıkardığı ‘Hoş Geldin’ albümüyle müziğe geri dönen Mahsun Kırmızıgül oldu. 
 
 ‘İçime Ata Ata’ bir numara 
Ocak ayında en çok dinlenen yerli şarkı Burak Bulut, Ebru Yaşar ve Kurtuluş Kuş’un birlikte seslendirdiği ‘İçime Ata Ata’ olurken Mustafa Ceceli ve Nigar Muharrem’in ‘Salıncak’ parçası ikinci sıraya yerleşti. Geçen ayın en çok dinlenen ismi Edis ise zirveyi Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş’a bırakarak 3. sırada yer aldı. 
 
Yabancı listelerinde INNA fırtınası 
Muud’un en çok dinlenilen yabancı sanatçılar kategorisinin bir numarası ise INNA oldu. 
 
Aynı zamanda en çok dinlenilen yabancı albüm INNA’nın ‘Champagne Problems’ albümü olurken en çok dinlenilen yabancı şarkı ise aynı albümde bulunan Always On My Mind olarak kayıtlara geçti. 
 
The Weeknd ve Måneskin de INNA’nin ardından sırasıyla en çok dinlenen isimler. Muud’un 10’ar sanatçıdan oluşan Ocak ayının en çok dinlenenleri şöyle:  
 
Muud en çok dinlenen yerli albümler 
Mahsun Kırmızıgül - Hoş Geldin Uzi - Kan Sinan Akçıl - Piyanist 2 Erdem Kınay - Proje 3 Ziynet Sali - Yaşam Çiçeği mor ve ötesi - Sirenler Gazapizm - HİZA Ebru Yaşar - Gel De Sevme Zeynep Bastık - Zeynodisco Yüzyüzeyken Konuşuruz - Akustik Travma  
 
Muud en çok dinlenen yerli single’lar 
Burak Bulut, Ebru Yaşar, Kurtuluş Kuş - İçime Ata Ata Mustafa Ceceli, Nigar Muharrem - Salıncak Edis - Arıyorum Oğuzhan Koç - Aşkın Mevsimi Emir Can İğrek - Kor Irmak Arıcı - Asık Suratım İkilem - Bu Saatten Sonra Merve Özbey - Kendine Dünya Uzi - Krvn Edis - Martılar  
 
Muud en çok dinlenen yerli sanatçılar 
Burak Bulut Kurtuluş Kuş Edis İkilem Oğuzhan Koç Ebru Yaşar Mustafa Ceceli Uzi Emir Can İğrek Irmak Arıcı  
 
Muud en çok dinlenen yabancı albümler 
INNA - Champagne Problems #DQH1 Måneskin - Chosen The Weeknd - Dawn FM BTS - BTS, THE BEST Olivia Rodrigo - SOUR Lil Nas X - MONTERO LP - Churches Alan Walker - World Of Walker Adele - 30 Doja Cat - Planet Her (Deluxe)  
 
Muud en çok dinlenen yabancı single’lar 
INNA - Always On My Mind Måneskin - Beggin' Doja Cat - Kiss Me More (feat. SZA) The Weeknd - Take My Breath SAINt JHN - Roses [Imanbek Remix] The Kid LAROI & Justin Bieber - STAY Lil Nas X & Jack Harlow - INDUSTRY BABY The Weeknd - Blinding Lights Olivia Rodrigo - good 4 u Alesso & Katy Perry - When I'm Gone  
 
Muud en çok dinlenen yabancı sanatçılar 
INNA The Weeknd Måneskin Doja Cat LP Katy Perry Imagine Dragons Olivia Rodrigo Rihanna Metallica
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad