Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Ekstrem Su Sporları Etkinlikleri Şubatta Fast&FunBox Ekranlarında

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan aksiyon dolu adrenalin spor kanalı Fast&Funbox HD, otomobil yarışları, motokros, sörf, snowboard, skateboad, wakeboard, kaya tırmanışı, bisiklet motokros (BMX), serbest stil motokros (FMX), paraşüt, kaykay, serbest koşu, base jumping ve çok daha fazlasını sunuyor. 
 

Şubat ayında dünyanın dört bir yanında ekstrem spor etkinliklerini, su kayağından yelkene deniz sporlarını, evlerimizin sıcak ortamında Fast&Funbox HD ekranlarında izleyebileceğiz. 
 


Yelken Dünyası (Inside Sailing 2020 Ep 5) – 22 Şubat Salı - Saat: 22:00 
 
Yelken Dünyası, tüm dünyadan en önemli yelkencilik ve yatçılık haberlerini ekranlarınıza taşıyor. Bu, seyircisini yelkenciliğin sırları konusunda eğiten, tüm dünyadan birçok muhteşem denizi sunan ve farklı yatçılık biçimlerini ortaya koyan belgesel niteliğinde bir program. 
 
Vahşi Ruhlar (Wild Spirits H2O, Ep 1) – 23 Şubat Çarşamba- Saat: 19:00 
 
Vahşi Ruhlar H2O en iyi aşırı su aksiyonunu sunan, sörf, su kayağı, uçurtma ve rüzgar sörfü dahil dünyanın en ıslak ekstrem spor etkinliklerinin önemli anlarını ön plana çıkarıyor. 
 
Serbest Sporlar Dünyası (World Of Freesports 2021, Ep 7) – 25 Şubat Cuma - Saat: 23:30 
 
Serbest Sporlar Dünyası, dünyada görülmüş en iyi açık hava ve doğa sporları etkinliklerini sunuyor! Serbest sürüşten, yüksek zirvelere tırmanışa, sörften, dağ bisikleti yarışlarına kadar çok farklı sporları, Fast&FunBox ekranlarında Serbest Sporlar Dünyası’nda izliyoruz. 
 
Fast&FunBox izlemek isteyen adrenalin tutkunları, seçkin TV platformları Vodafone TV kanal 79, D-Smart Kanal 71 ve KabloTV Kanal 231 üzerinden ulaşılabiliyor. 
 
Fast&FunBox içeriklerine ayrıca, www.filmbox.com websitesi üzerinden bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 
 
SPI International, Fast&FunBox'un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. 
 
SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan keyifli filmlerin adresi FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve gibi farklı türlerde içerik sunuyor. 
 
FilmBox Extra, ağırlıklı olarak aksiyon ve gerilim türü filmleri ekranlara getiriyor. 
 
SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad