Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Lg Ve Blackdove, Lg Led Signage İle Kusursuz Dijital Sanat Deneyimi Sunuyor

LG Electronics (LG), LG'nin gelişmiş dijital signage ekranlarında kusursuz dijital sanat deneyimleri sunmak için ABD merkezli Blackdove ile küresel bir ortaklığa girdi.
 

Blackdove'un dijital sanat galerisi ve NFT platformundan yazılım ve küratörlü sanat eserlerini entegre eden LG'nin yüksek kaliteli, özelleştirilebilir ekran çözümü, küresel sanat pazarını domine eden dijital sanatı sergilemek için elverişli bir alan sağlıyor. 


 
 LG'nin canlı dijital ekranları, sanat enstalasyonları için görkemli bir tuvale dönüşerek, kurumsal mekan lobilerine, galerilere, lüks konutlara ve sayısız diğer kamu alanlarına mükemmel bir katkı sağlıyor. 
 
LG LED signage, kurulumu kolay, modüler, ölçeklenebilir tasarımları ve Full HD'den (1.920 x 1.080) 8K'ya (7.680 x 4.320) kadar çözünürlüklerle üstün görüntü kalitesiyle olağanüstü esneklik sunuyor. 
 
Bu çeyrekten itibaren dünya çapındaki pazarlarda mevcut olan Blackdove dijital sanat platformu, galerinin geniş dijital sanat varlıkları kitaplığını sunmak için LG MAGNIT, LG LED Bloc, LED All-in-One ve LG LED signage ürünleri ile bir araya getiriyor. 
 
Blackdove'un küratöryel ekibi tarafından özenle seçilen Jonathan McCabe, Kenneth Wayne, Meghan Cheng, Franck Lefebvre ve Jamie Scott gibi çağdaş sanatçıların yapıtlarından oluşan seçki, hem yeni hem de deneyimli dijital sanat hayranları için geniş bir içerik ve stil yelpazesini kapsıyor. 
 
LG Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İş Çözümleri Bilgi Ekranı Birim Başkanı Paik Ki-mun, “LG, Blackdove ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyor, çünkü bu ortaklık LED signage müşterilerimizle LG'ye özgü bir avantaj elde etmemizi sağlıyor” dedi. 
 
“Lüks konutlar, kurumsal mekan lobileri, hastaneler ve perakende mağazaları gibi alanlarda LG LED signage ekranlarını dijital tuvallere dönüştürme imkanına, kamudan da çok olumlu tepki alacağını düşünüyoruz.” Blackdove CEO'su Marc Billings, “LG gibi olağanüstü bir ortak tarafından seçilmekten memnunuz” dedi. 
 
“Dijital sanat, tarihte tüm dünya tarafından bir anda yerel olarak deneyimlenebilen ve ona evrensel bir çekicilik kazandıran ilk sanat biçimidir. Bu, sanatın hem miktarında hem de çeşitliliğinde üstel bir artışın yanı sıra uygun fiyatlı sanat keyfi ve mülkiyetine evrensel erişim yolunu mümkün kılıyor.”
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad