Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung The Freestyle için kaçırılmayacak kampanya

Samsung, sadece 830 gram ağırlığındaki taşınabilir ekran ve eğlence cihazı The Freestyle’ı satın alacak müşteriler için çok avantajlı bir kampanyayı duyurdu. 
 

7-20 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, The Freestyle’ı Samsung online mağaza üzerinden satın alacak müşterilere 1000 TL değerinde Samsung hediye çeki sunuyor. 
 
Samsung, projeksiyon cihazı, akıllı hoparlör ve ortam aydınlatma cihazı özelliklerini bir arada sunan, 830 gram ağırlığındaki taşınabilir ekran ve eğlence cihazı ‘The Freestyle’ için müşterilerine 7-20 Mart tarihleri arasında geçerli çok cazip bir kampanyayı devreye aldığını duyurdu.
 


Buna göre; kampanya kapsamında ‘The Freestyle’ı https://shop.samsung.com/tr/the-freestyle/ üzerinden satın alacak müşterilere 1.000 TL değerinde shop.samsung’da geçerli hediye çeki verilecek. 
 
Üst düzey görüntü, ses ve eğlence performansı bir arada: ‘The Freestyle’ 
 
Video ve ses içeriğini gittikleri her yere götürmek isteyen kullanıcılara üst düzey görüntü, ses ve eğlence performansı sunan taşınabilir ekran ve eğlence cihazı ‘The Freestyle’, herhangi bir alanı anında bir ekrana dönüştürmeye imkan sağlıyor. 
 
The Freestyle'ın çok amaçlı döner yapısı, 180 dereceye kadar dönüş sağlayarak masa, yer, duvar hatta tavan gibi tüm yüzeylerde yüksek görüntü kalitesi sağlarken ayrı bir ekran yüzeyi gerektirmiyor. 
 
360 derecelik ses yayılımı ile sinema kalitesinde ses deneyimi 
 
Yansıtıldığı yüzeylere otomatik olarak uyum sağlayabilen teknolojilere sahip The Freestyle, ‘Otomatik Odaklama’ özelliği sayesinde hangi açıyla yansıtıldığı fark etmeksizin, her yerde 100 inç boyutuna kadar kristal berraklığında görüntü verebiliyor. 
 
‘Pasif Yayıcı’ özelliği ise kamp gibi daha kalabalık aktivitelerde derin bir ses ve temiz bas sağlıyor. 360 derecelik ses yayılımı, kullanıcılara oyun oynarken de, kamp yaparken de nerede olursa olsunlar, sinema kalitesinde bir ses deneyimi sunuyor.  
 
Hem ortamın atmosferini değiştiriyor hem de akıllı hoparlör olarak kullanılabiliyor 
The Freestyle, kullanılmadığı zamanlarda ortam modu ve yarı saydam lens kapağı sayesinde, ortamın atmosferini değiştirebilen bir aydınlatma cihazı olarak da kullanılabiliyor. 
 
Aynı zamanda müziği analiz ederek duvara, zemine ya da başka herhangi bir yüzeye yansıtılan görsel efektleri sesle eşleştirebilen akıllı bir hoparlör olarak da çalışabiliyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad