Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Xiaomi TV Stick 4K ve Xiaomi Buds 3T Pro satısa sunuldu

Taşınabilirliği sayesinde kullanıcılara büyük avantaj sağlayan Xiaomi TV Stick 4K çözünürlüklü 4K bağlantısıyla fark yaratıyor. 
 

Dolby Atmos™ ve Dolby Vision® destekli ses sistemiyle öne çıkan model, Android TV™ 11 tarafından destekleniyor ve Google Play üzerinden uygulamalar ve oyunların yanı sıra binlerce popüler içeriğe erişim sunuyor. 


 
Uzaktan kumandadaki özel düğmeler de Google Asistan, Netflix ve Prime gibi uygulamalara sesle erişebilmeye olanak veriyor. 
 
Xiaomi Buds 3T Pro, kesit DLC kaplamalı 10 mm çift mıknatıslı dinamik sürücü ve LHDC 4.0 ses codec desteği dahil olmak üzere yenilikçi bir donanım ve yazılıma sahip. 
 
Sınıfının en iyisi ANC kalitesine sahip olan cihaz ile kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre üç ANC modu arasından seçim yapabilir ve 40dB'ya10 kadar inanılmaz bir gürültü engelleme performansına ulaşabilir. 
 
Uyarlamalı mod, kulakiçi kulaklıkların ortam gürültü seviyesine göre otomatik olarak modlar arasında geçiş yapmasını sağlarken, şeffaflık modu kullanıcıların hareket halindeyken çevrelerinin farkında olmalarını sağlar. 
 
360 derecelik bir ses ortamı yaratan yeni nesil Dimensional ses işleviyle birlikte tasarlanan model, dinleyiciler başlarını hareket ettirirken her bir ses detayının konumunu korumasını sağlayan Track kafa hareketi modunu da destekliyor. 
 
Tek bir şarj, cihaza 6 saate kadar veya kılıfla birlikte 24 saate kadar güç sağlayabiliyor. 
 
Merakla beklenen Mi TV Stick 1.319 TL ve Xiaomi Buds 3T Pro da 2.099 TL’ye raflarda yerini aldı.

Top Post Ad

Below Post Ad