Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Huawei, yeni nesil MateBook D16 ile geleneksel masaüstü bilgisayarlara meydan okuyor

Son iki yıldır çoğumuz evde bir ofis alanı düzenleme, çalışma alışkanlıklarımızı ve günlük rutinlerimizi tamamen değiştirme göreviyle karşı karşıyaydık. 
 

Evden çalışmanın birçok faydası olmasına rağmen, ofiste sahip olduğumuzdan daha düşük ve yetersiz teknik ekipman, uzaktan çalışanlar arasında yaygın bir sorun olmaya devam ediyor. 
 
Bununla birlikte, Akıllı Ofis cihazları endüstrisi büyümeye devam ederken, Huawei yeni cihazları ile bu sorunlara kalıcı çözümler üretiyor. 


 
 Birkaç ay boyunca evden çalıştıktan sonra, kısıtlamalar hafiflemeye başlayınca birçok şirket hibrit düzenlemeyi uygulamaya karar verdi ve yalnızca birkaç işyeri tamamen ofislerden çalışmaya geri dönmeyi seçti. 
 
Bununla birlikte, teknik düzenlemelerin yüksek puan aldığı bir dizi faktörden kaynaklanan uzaktan çalışmak hala insanların endişe duyduğu bir yöntem. Evlerimiz, ailemizle birlikte dinlenebileceğimiz ve kaliteli zaman geçirebileceğimiz özel bir alanı yansıtacak şekilde tasarlandı. 
 
Bu nedenle, evden çalışma konusundaki endişelerimizin zayıf internet bağlantısı, yetersiz teknoloji ve yazılım etrafında şekillenmesine şaşmamalı ve tüm bunlar tüm hayatı olumsuz etkiliyor. 
 
Ancak Huawei'de, bu sorunları nasıl adapte edebileceğimize, bu sorunları nasıl yönetebileceğimize ve işe yarayan çözümler yaratmak için yenilikçi düşüncemizi nasıl uygulayabileceğimize odaklanmayı tercih ediyoruz. 
 
Bulduğumuz şey, uzaktan çalışmayı kolaylaştıracak çözümler ararken geleneksel "masaüstü kurulumuna" meydan okumamız gerektiğiydi. Evimiz, masalarımızdan neredeyse hiç kalkmadan monitörümüze baktığımız bir ofise dönüştürülmemeli. 
 
Bizi sınırlayacak değil, motive edecek ve ilham verecek teknolojiye ihtiyacımız var. Yeni Huawei çözümleriyle, çalışma şeklimizde devrim yaratmaya yardımcı olmaya ve elimizden gelenin en iyisini sunabileceğimiz yeni bir iş yeri sunmaya hazırız.  
 
Sonsuz yenilik arayışındaki Huawei dizüstü bilgisayarlar 
Ar-Ge'den ürünlerin fiili üretimine kadar teknolojinin gelişiminin her yönüyle ilgili zengin geçmişinden ve bilgisinden yararlanan Huawei, 2016 yılında ilk MateBook dizüstü bilgisayarını tanıttı ve kısa süre sonra üç seri daha doğdu:
 
 MateBook D, MateBook E, ve MateBook X. Huawei'nin dizüstü bilgisayar sektörüne getirdiği yenilikler, örneğin HUAWEI FullView ekranı olmak üzere, sayısız özellikte bulunabilir.  
 
Dizüstü bilgisayar tasarımındaki yenilikler 
Çalışanlar ofisteyken, birçok görevi aynı anda yönetmeyi kolaylaştıran ve geniş çalışma alanı sağlayan geniş bir monitöre sahip olmaya alışkınlar. Evde, çoğumuzun masada monitör eklemek için yeterli alanı yok veya sadece ek bir cihaza yatırım yapmak istemiyoruz. 
 
Bununla birlikte, çoğumuz haftanın bazı günlerinde veya çoğu gününde evden çalışmaya devam edeceğinden, geleneksel bir masaüstü kurulumundan ziyade daha büyük ekranlı bir dizüstü bilgisayara geçmek mantıklı gelebilir. 
 
Tüketiciler arasında ortaya çıkan bu yeni ihtiyacı fark eden Huawei, 16 inç FullView ekrana sahip yeni bir ürün gamı hazırladı.
 
Huawei, akıllı telefon ve tablet geliştirme konusundaki tecrübesi ve teknik uzmanlığı ile dizüstü bilgisayarlar için tam ekran tasarımlarında lider haline geldi. 
 
Yalnızca üç ince çerçeveli ekranlarla dolu bir sektörde Huawei, dört tarafı da ince çerçevelere sahip ekranlarla çıtayı yükseltiyor. Bu tasarım o zamandan beri MateBook DNA'sının bir parçası haline geldi ve MateBook'ların rakip cihazlara göre sahip olduğu en önemli avantajlardan biri oldu.  
 
Karşınızda MateBook D16: 16 inç geniş ekrana sahip yüksek performanslı hafif dizüstü bilgisayar 
 
MateBook ailesine en son eklenen, 12. Nesil Intel Core işlemci tarafından desteklenen 16 inç HUAWEI MateBook D 16'dır. HUAWEI MateBook D16'nın piyasaya sürülmesi aynı zamanda MateBook ailesini geniş ekran, yüksek performanslı yeni üye olarak daha da zenginleştirirken, markayla eş anlamlı hale gelen estetik, yenilik ve akıllı deneyimleri bünyesinde barındıran serinin imza öğelerini taşıyor.
 
 HUAWEI MateBook D16, MateBook D Serisinin ince çerçeve tasarımını devralıyor. 
 
Bu, ekranda daha geniş bir çalışma alanı sağlayarak kullanıcıların daha büyük ve daha uzun bir ekran alanıyla tabloları, verileri ve belgeleri daha kolay görüntülemesine olanak tanıyor.
 
Huawei, diğer üreticilerin tipik olarak yalnızca 15,6 inçlik ekran yerleştirebildiği bir kasaya 16 inçlik büyük bir ekran yerleştirmeyi başardı. Bu da ekranın görünür alanını genişletirken gövdenin küçük kalmasını sağlıyor. 
 
12. Nesil Intel işlemciden gücünü alan MateBook D16, Huawei MateBook serisinde ilk kez yer verilen numerik tuş takımı ve 1080p AI kamera gibi önemli özelliklere de sahip. Daha esnek çalışma modellerine geçerken, evin bir ölçüde yeni ofisimiz olacağı gerçeğine alışmamız gerekiyor. 
 
Evdeki çalışma alanımızı tam üretkenliğimizi ve odaklanmamızı kolaylaştıracak ama aynı zamanda yaşam alanımızı kısıtlamayacak şekilde düzenlemek bizim görevimiz. 
 
Neyse ki teknoloji, geleneksel ofis düzeninin yerini başarıyla alan yenilikçi cihazlarla yardımımıza koşarken, aynı zamanda bize nerede çalışmayı seçtiğimiz konusunda daha fazla esneklik vererek yaratıcılık için geniş alan bırakıyor. Yeni HUAWEI MateBook D16, 23 Haziran 2022'de piyasaya sürülecek.

Top Post Ad

Below Post Ad