Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Netflix’in Özel Planına Getirilen Yeni Özellikler

Bugün hâlihazırda Özel plan kullanan, planını yükseltmeyi seçen veya bu plana ilk kez kaydolan üyelerin hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabileceği yeni özellikleri duyurmaktan heyecan duyuyoruz.  
 

Netflix Konumsal Ses 
Netflix'in Özel planı hâlihazırda reklamsız, göz alıcı, net 4K HDR video çözünürlüğü, dizileri ve filmleri dört desteklenen cihazda aynı anda izleme ve indirme özelliği ve daha fazlasıyla en yüksek kalitede izleme deneyimi sunuyor. 


 
Şimdi Özel plan üyelerimiz, Netflix konumsal ses ile ister evde televizyonda veya bilgisayarda, ister hareket hâlindeyken telefonda veya tablette, mevcut en yüksek kaliteli ses deneyiminin keyfini çıkaracak. 
 
Netflix konumsal ses, hiçbir ek ekipman gerektirmeden, baş döndürücü bir sinema deneyimini tüm cihazlara getiriyor. Bu özellik artık aralarında Stranger Things, The Witcher, Wednesday ve Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven’in de bulunduğu 700’den fazla içerikte kullanılabilir. Farkı kendi kulaklarınızla duymaya hazır mısınız? 
 
Ayrıca “You”, “Your Place or Mine”, “Luther: Batan Güneş” ve “Tour de France” gibi popüler yeni içeriklere de yayınlandıkları zaman konumsal ses ekliyor olacağız. 
 
Özel plan izleme deneyimi açısından çığır açan bu son derece büyüleyici ses deneyimini, hâlihazırda sunduğumuz 4K,HDR, Dolby Atmos® ve Ayarlanmış Netflix Modu gibi özelliklerin arasına eklemekten heyecan duyuyoruz.  
 
Daha Fazla Cihaza İndirme Özelliği 
 İnsanların hiç olmadığı kadar çok cihaz aracılığıyla iletişim kurduğu çağımızda, araştırmalarımız bize şunu gösteriyor: 
 
Üyelerimiz özellikle seyahat ederken ve farklı cihazlar arasında geçiş yaparken Netflix dizi ve filmlerini çevrimdışı izleyebilmek için daha fazla cihaza indirme seçeneğine sahip olmak istiyor. 
 
Bu yüzden biz de Özel plan üyelerinin istedikleri zaman, istedikleri yerde Netflix izleyebilmesi için dört yerine altı cihaza indirme özelliğini devreye alıyoruz.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad