Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

hd protek 21 yaş altı Avrupa futbol Şampiyonası’nın Gürcistan bölümünün prodüksiyonlarını dünyaya sunacak.

Yıla FIS Serbest Stil Dünya Kayak Şampiyonası çekimleri ile hızlı başlayan HD Protek, mart ayında Dünya Boks Şampiyonası Finalleri ve Mayıs ayında Volleyball Nations League Antalya etabı sonrası Haziran ayında Şampiyonlar Ligi finali çekimleri ile yoluna devam ediyor. 
 

Alanında Türkiye’nin ve bölgenin en önemli firmalarından olan HD Protek, dünyaca ünlü spor organizasyonlarını sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor. 
 


 Saran Group’un Ana Yayıncısı olduğu Şampiyonlar Ligi Final'inde, HD Protek gerek Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda gerekse İstanbul'un popüler noktalarından birçok yayın gerçekleştirdi. 
 
Ortaklarıyla beraber ana yayını yönettiği bu süreç boyunca toplam 11 araç, 1 helikopter ve 105 kişilik ekip ile yaklaşık 700 milyon kişinin izlediği Şampiyonlar Ligi Finali'nin maç önü ve maç sonunda yapılan saha kenarı, stüdyo, röportaj ve anlatım pozisyonu gibi programların Türkiye, İspanya, Amerika, Meksika, Brezilya, Şili, Almanya ve İngiltere'de izleyici ile buluşmasını sağladı. 
 
Şimdi sırada U21 Avrupa Futbol Şampiyonası var HD Protek, Gürcistan ve Romanya’nın ev sahipliğinde 21 Haziran - 8 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapılacak olan 21 yaş altı Avrupa futbol Şampiyonası’nın Gürcistan bölümünün prodüksiyonlarını da dünyaya sunacak.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad