Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi alan yeni üyelere 250 TL Bankkart Lira

Ziraat bankası Bankkart'a özel, Digiturk Sporun Yıldızı Paketi alan yeni üyelere 250 TL Bankkart Lira. 
 

kampanya 20 Haziran - 3 Ağustos 2023 tarihleri arasında yeni Digiturk üyeliklerinde geçerlidir. 
 
Digiturk Sporun Yıldızı Paketi aylık 149 TL olup kampanya kapsamında yeni üyelik başvuruları digiturk.com.tr adresinden veya 0212 4737373 telefon numarası üzerinden yapılabilir. 


 
Başvuru esnasında Ziraat Bankası Bankkart Digitürk Kampanyası'ndan faydalanmak istenildiği belirtilmelidir. Kampanya, Digiturk Sporun Yıldızı alımında geçerlidir. 
 
Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Digiturk Sporun Yıldızı Paketi'ni alan yeni üyelere 250 TL Bankkart Lira hediye edilecektir. 
 
Paket ücreti, Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile 12 aya kadar taksitlendirilebilmektedir. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır. 
 
20 Haziran - 3 Ağustos tarihleri arasındaki yer alan Bankkart Lira kazanımları 9 Ağustos'ta yüklenecek olup tüm Bankkart üye işyerlerinde kullanabilir. İç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. 
 
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, kazanılan Bankkart Lira geri alınacaktır. 
 
Kampanya, kredi kartı bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 250 TL Bankkart Lira kazanabilir. 
 
Kampanyadan bireysel ve kurumsal Bankkart sahibi müşteriler yararlanabilir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar Asıl kart müşteri harcamasına dahil edilecektir. 
 
Ücretsiz kartlar kampanyadan yararlanamaz. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Bankkart Üye İşyerine ait kampanyaya tanımlı POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Digiturk kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Top Post Ad

Below Post Ad