Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Meksika Açmazı’nın ilk fragmanı yayınlandı!

Türkiye’nin açık ara en çok dinlenen mizah programı Meksika Açmazı, beyazperdede seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. 
 

Geçtiğimiz günlerde başrol oyuncuları Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam’ın takipçileri tarafından sosyal medya belirlenen filmin afişinin ardından şimdi de ilk fragmanı paylaşıldı. 
 


Kapadokya’da ve İstanbul’da geçen hikâyede tamamen kendi karakterlerini canlandıran üçlü, bu kez sinema seyircisine kesintisiz kahkaha vadediyor! 
 
Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yapımcılığını Muhteşem Film ve TME Films’in ortaklaşa yürüttüğü Meksika Açmazı, 17 Kasım 2023 tarihinde vizyonda olacak. 
 
 Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam’ın podcast olarak başlattığı ve bugüne kadar 77 bölümle 20 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan mizah programı Meksika Açmazı, canlı gösteri olarak sahnelere transfer olmasının ardından şimdi de sinema seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 
 
 Üçlünün hayranları tarafından merakla beklenen filmin fragmanı heyecan yarattı! 
 
Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerinin eşlik ettiği filmde, aldıkları bir iş teklifi üzerine farklı motivasyonlarla Kapadokya’ya giden Meksika Açmazı ekibi, ardı arkası kesilmeyen komik olayların içerisinde birbirleriyle olan ilişkilerini sorguladıkları birçok açmaza düşerler. 
 
Dostlukları aşk, para, kıskançlık ve entrikalarla sınanır. Ancak yaşadıkları olumsuz deneyimlerin üstesinden, her zamanki gibi mizahın ve neşenin gücüyle gelirler. 
 
Meksika Açmazı ekibinin kendi içerisindeki anlaşmazlıkları, problemler karşısındaki farklı tepkileri bu macera dolu hikâyede izleyiciye “Ben olsam ne yapardım?” sorusunu sordururken, film boyunca kahkahalara boğacak.  
 
Filmde kendi karakterlerini canlandıran üçlüye, Ecem Çalhan, İsmail Aksoy, Duygu Kocabıyık ve Nicholas Paul Facey eşlik ediyor. 
 
"O konuda gerçekten ne düşünüyorsun? Bu zor durumdan nasıl çıkarsın? Peki en yakın arkadaşını satar mısın?" Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam Meksika Açmazı'nda bir süredir podcast programı ile cevabı olmayan sorulara çözüm arıyordu! 
 
Spotify, Karnaval.com, iTunes gibi platformların gözbebeği olan program, bugüne kadar 65’ten fazla sahne gösterisiyle 50 binden fazla seyirciye ulaştı. 
 
Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yapımcılığını Muhteşem Film ve TME Films’in ortaklaşa yürüttüğü film, 17 Kasım 2023’te sinemalarda olacak.

Top Post Ad

Below Post Ad