Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Rem People, Globalde Huawei İle Hızlanacak

Türkiye’de ve dünyada yapay zekâ destekli perakende analitiği alanında büyüyen REM People, teknoloji devi Huawei ile olan iş birliğini genişletme kararı aldı. 
 

Teknoloji dünyasını bir araya getiren Huawei Connect 2023 etkinliğinde REM People ve Huawei arasında imzalanan "Co-Sell (Birlikte Satış Anlaşması)" doğrultusunda REM People ürünlerinin Huawei’nin globaldeki müşteri tabanına ulaştırılmasının yolu açılmış oldu. 
 
Yapay zekâ tabanlı çoklu kanal perakende uygulama yönetimi çözümleri sunan yeni nesil perakende analitiği şirketi REM People, global teknoloji devi Huawei ile olan iş birliğini büyüteceğini açıkladı. 


 
Teknoloji dünyasını bir araya getiren Huawei Connect 2023 etkinliğinde REM People ve Huawei arasında imzalanan "Co-Sell (Birlikte Satış Anlaşması)" doğrultusunda REM People ürünlerinin Huawei’nin globaldeki müşteri tabanına ulaştırılmasının yolu açılmış oldu. 
 
Şanghay’da düzenlenen Huawei Connect 2023 etkinliği, dünya genelinde iş ve teknoloji liderlerini bir araya getirerek en son yenilikleri ve en iyi uygulamaları keşfetmek için küresel bir platform sağladı. 
 
REM People CEO’su Bülent Peker ve REM People Müşteri Başarı Direktörü Ali Dedei’nin katıldığı etkinlik, REM People’ın ERP partnerleri ile iş geliştirme görüşmelerine de ev sahipliği yaptı. 
 
Ayrıca bölgenin en büyük Cash & Carry zincirlerinden biri olan Metro Market’te düzenlenen saha ziyaretleri ve bilgilendirme seminerleri sayesinde perakende sektörüne yönelik dijitalleşme fırsatları yerinde değerlendirildi. 
 
Huawei ve Turkcell ile ortaklık büyüyor 
 REM People'ın iş ortakları Huawei ve Turkcell ile gerçekleştirdiği görüşmeler sonucunda, taraflar arasındaki iş birliğini genişletme ve güçlendirme kararı alındı. 
 
REM People ve Huawei arasında imzalanan "Co-Sell (Birlikte Satış) Anlaşması" doğrultusunda REM People ürünlerinin Huawei’nin globaldeki müşteri tabanına ulaştırılmasının da yolu açılmış oldu.  
 
Görüntü işlemede Huawei ile çalışacak 
REM People, katıldıkları etkinlik sonrasında ‘bilgisayarlı görü ve görüntü işleme (IR)’ alanındaki bulut sunucu altyapısını Huawei Cloud'a taşımaya yönelik hazırlık içerisinde olduklarını duyurdu. 
 
Huawei Connect 2023 etkinliği; REM People'ın sektördeki konumunu güçlendirme, teknolojik yenilikleri yakından takip etme ve iş ortaklarıyla daha derin bağlantılar kurma konusundaki kararlılığının da kanıtı oldu.  
 
REM People Hakkında: 
REM People, Yapay Zekâ Destekli Omni-Kanal Satış Verimliliği Çözümleri sunan yeni nesil perakende analitiği ve teknoloji şirketidir. Sahip olduğu bütünsel yaklaşımla müşterilerin offline, online ve basılı kanallardaki perakende mağazacılık operasyonlarını ve uygulama performanslarını izleyerek "ürün yolculuklarını" takip etmelerine yardımcı olur. 
 
REM People'ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği; üreticilerin, markaların ve perakendecilerin tüm kanallardaki perakende uygulama & satış performanslarını bütünsel bir yaklaşımla takip etmelerini sağlayan entegre çözümler sunmasıdır. 
 
Perakende Uygulama Yönetimi dikeyinde sunduğu 3 SaaS ürünün yanı sıra, Yapay Zekâ Tabanlı İleri Analitik ve Uçtan Uca Araştırma & Ölçümleme Hizmetleri de verir. REM People, 50’den fazla ülkede; Unilever, P&G, Henkel, Reckitt Benckiser, Hayat, Fine Hygienic, Huawei, Intel, Microsoft, Beko, Turkcell, Coca-Cola, PepsiCo, Diageo, Pernod Ricard, Red Bull, Anadolu Efes, Carlsberg, Starbucks, Kellogg’s, Mondelez, Nestle, KraftHeinz, Eti, Ferrero, Haribo, IFFCO, Americana, Arla, AlMarai, Bahlsen, Bazooka, BRF, Danone, Nutricia, Peyman, Seara, Şölen, Tadım, Tat, Bayer, Expanscience, Abdi İbrahim, Majid Al Futtaim, Carrefour, Shell, Opet, Şişecam, Betek, Faber Castell, Edding ve daha birçok global oyuncuya hizmet verir.
 
 “Deloitte Technology Fast 50” sıralamasında 3 yıl üst üste en hızlı büyüyen girişim ödülünü kazanan REM People, aynı zamanda geçtiğimiz yıllarda “En Yüksek İhracat Yapan Girişim Ödülü” ve “2022 Yılının En İyi Girişimi” gibi ödüllere de layık görüldü. 
 
REM People, Ocak 2023'te ABD merkezli Ethos Asset Management'tan 12 milyon dolarlık yatırım alarak girişimcilik ekosisteminde küresel bir etki yarattı ve önümüzdeki yıl 5 girişime 4,5 milyon dolar yatırım yapacağını duyurdu. 
 
Hali hazırda faaliyet gösterdiği İstanbul, Dubai ve Londra ofislerinin yanı sıra 2023'te Singapur ve Suudi Arabistan’da, 2024'te ise ABD, Danimarka ve Nijerya'da bölge ofisleri açarak coğrafi kapsama alanımızı genişletecek.

Top Post Ad

Below Post Ad