Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Galaxy S24 Serisi’nin Stokları, Samsung’un Online Mağazasına Özel Renk Seçenekleriyle Yenilendi

Samsung Electronics, mobil cihazlarda yapay zeka çağını başlatan Galaxy S24 Serisi’yle, teknik üstünlüğün yanında estetik renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor. 
 

S24 Serisi lansmanı ile Samsung’un online mağazasına özel sunulan, Galaxy S24 Ultra için Titanyum Yeşil, Titanyum Mavi ve Titanyum Turuncu; Galaxy S24+ ve Galaxy S24 için ise Yeşil, Safir Mavi ve Turuncu renkleri, kullanıcıların kişisel tarzlarını mobil cihazları aracılığıyla ifade etmelerine olanak tanıyor. 
 


 Samsung'un Galaxy S24 Serisi, Galaxy AI ile yapay zekanın gücünü kullanarak mobil cihaz deneyimini yeniden şekillendirirken, estetik açıdan da kullanıcılara geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor. 
 
Lansman döneminde Samsung’un online mağazasına özel olarak sunulan renk seçeneklerinin gördüğü yoğun ilgi sonucunda ön siparişin ilk günlerinde ürünlerin stokları bitmişti. 
 
Büyük ilgi gören özel renkli Galaxy S24 modellerinin stokları, 9 Şubat itibarıyla yenilendi. Galaxy S24 Ultra için sunulan Titanyum Yeşil, Titanyum Mavi ve Titanyum Turuncu; Galaxy S24+ ve Galaxy S24 için ise sunulan Yeşil, Safir Mavi ve Turuncu ile kullanıcıların kendi tarzlarını telefonlarıyla ifade etmeleri sağlanıyor. 
 
Galaxy S24 Ultra’nın diğer renk seçenekleri arasında Titanyum Gri, Titanyum Siyah, Titanyum Mor ve Titanyum Sarı yer alıyor. Galaxy S24+ ve Galaxy S24 ise şu renk seçeneklerine sahip: Siyah, Gri, Mor ve Sarı.  
 
Galaxy S24 Serisi, Akıllı Telefon Devrini Kapatıp Yapay Zekalı Telefon Çağını Başlatıyor 
 
Galaxy S24 Serisi iletişimde devrim yaratarak dil engellerini ortadan kaldırıyor. 
 
Canlı Çeviri[1] özelliği, telefon konuşmalarını iki yönlü, gerçek zamanlı olarak ses ve metin formatında çeviriyor. Canlı konuşmalar, bölünmüş ekranda görünecek şekilde, anında çevrilebiliyor. 
 
Chat Asistanı[2], yazışmaların tonunu mükemmelleştirirken, Samsung Klavye'nin çeviri yetenekleri mesajları 13 dile çevirebiliyor.[3] Android Auto[4], sürüş sırasında mesajları özetliyor ve yolculuk bilgilerini paylaşıyor. 
 
Galaxy S24 Serisi, online aramaları da yeniden tanımlıyor. Google[5] iş birliğiyle geliştirilen Circle to Search özelliği, fotoğraf üzerindeki nesnelere dokunarak ilgili bilgilere hızlıca erişim sağlıyor. 
 
Bu, sosyal medyada görülen herhangi bir şey hakkında bilgi edinmeyi kolay ve hızlı hale getiriyor. 
 
Samsung Notes, yapay zeka ile güçlendirilmiş Not Asistanı[6] sayesinde, not almayı ve organize olmayı kolaylaştırırken, Ses Kaydı Asistanı[7] toplantılardan konferanslara her türlü ses kaydını yazıya dökebiliyor, özetliyor ve çevirebiliyor.  
 
Galaxy S24 Serisi Yenilikleriyle Performans ve Yapay Zeka Deneyimlerini Zirveye Taşıyor 
 
Yapay zekanın her geçen gün hayatımızda daha fazla yer alması, mobil cihazlardan beklentileri de artırıyor. 
 
Oyun oynamak, yüklü video kaydı ve düzenleme işlemleri yapmak, seyahat planlarken beş uygulama arasında geçişler yapmak gibi, hangi görev olursa olsun, Galaxy S24 Serisi’ndeki yonga seti, ekran ve daha fazlasında yapılan geliştirmeler[8], mükemmel deneyimler sunuyor. Galaxy S24 Ultra, Snapdragon® 8 Gen 3 Mobil Platform for Galaxy[9] ile donatıldı. 
 
Bu platform, özel NPU geliştirmeleri sayesinde yapay zeka işleme yeteneklerinde inanılmaz bir verimlilik sunuyor. 
 
Serinin tüm modellerinde yer alan 1-120 Hz arası uyarlanabilir ekran yenileme hızları ise kullanım esnasında performansın verimliliğini maksimize ediyor. 
 
 Galaxy S24 Serisi, oyun deneyimini de donanım ve yazılım geliştirmeleriyle bir üst seviyeye taşıyor. Özellikle Galaxy S24 Ultra modeli, gelişmiş buhar haznesi[10] teknolojisi sayesinde ısı kontrolünü optimum seviyede tutarak, cihazın performansını sürekli olarak en yüksek seviyede tutuyor. 
 
Işın izleme teknolojisi sayesinde sunulan üstün gölge ve yansıma efektleriyle oyunlar daha gerçekçi bir görsellik kazanırken, sektör lideri oyun şirketleriyle yapılan iş birlikleri, popüler mobil oyunları daha iyi bir optimizasyonla sunuyor. 
 
Galaxy S24 Serisi, şimdiye kadar sunulan en parlak ekran ile görselleri daha canlı ve etkileyici[11] hale getiriyor. Galaxy S24 modeli, 2.600nit tepe parlaklığa ulaşarak, Görüş Desteği özelliği sayesinde güneş ışığı altında bile parlak görüntüler sunuyor. 
 
Ayrıca, Corning® Gorilla® Armor[12] ile güçlendirilmiş Galaxy S24 Ultra ekranı, günlük kullanımdan kaynaklanabilecek çiziklere karşı üstün bir koruma sağlıyor. Bu özellik, farklı aydınlatma koşullarındaki yansımaları %75'e kadar önemli ölçüde azaltarak pürüzsüz ve rahat bir görüntüleme deneyimi yaşatıyor. 
 
Galaxy S24 Serisi, daha ince ve eşit çerçeveli bir tasarım ile görüntüleme deneyimini geliştiriyor. Bu yenilikler sayesinde, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 modellerinin ekran boyutları, neredeyse cihazın kasasıyla aynı büyüklükte olacak şekilde tasarlandı. 
 
Galaxy S24 Ultra ise, 6,8 inç boyutunda düz bir ekranla hem görüntüleme hem de üretkenlik açısından optimize edildi. Galaxy S24+ modelinin ekranı da artık, Galaxy S24 Ultra ile aynı QHD+ çözünürlüğünü destekliyor. 
 
Böylece kullanıcılara keskin ve detaylı bir görüntüleme deneyimi sunuluyor. Galaxy S24 Serisi’nin en yeni tasarım yenilikleri, izleyicilerin görsel deneyimini önemli ölçüde artırıyor. 
 
Bu yenilikçi tasarım, Galaxy S24+ modelinin 6,7 inç ve Galaxy S24 modelinin 6,2 inç ekranlarını, cihazın kasasına neredeyse tam olarak uyacak şekilde genişletiyor[13]. Bu, kullanıcıların daha büyük ekran alanından faydalanmalarını sağlarken, cihazın genel boyutunu minimumda tutuyor. 
 
Galaxy S24 Ultra modeli ise, 6,8 inç büyüklüğünde düz bir ekran ile sadece izleme kalitesini değil, aynı zamanda üretkenliği de maksimize etmek için özel olarak tasarlandı. 
 
Ayrıca, Galaxy S24+ modelinin ekranı, artık Galaxy S24 Ultra ile aynı yüksek QHD+ çözünürlüğü sunarak, her iki model kullanıcılarına da benzersiz bir netlik ve detay zenginliği sağlıyor. 
 
Galaxy S24 Serisi, Dayanıklılık ve Estetiği Aynı Potada Eritiyor 
Galaxy S24 Ultra, Samsung’un ilk titanyum çerçeveye[14] sahip akıllı telefonu olarak dikkat çekiyor. 
 
Galaxy S24 Ultra'ya titanyum çerçevenin eklenmesi, günlük kullanımda karşılaşabileceği darbe ve çiziklere karşı üstün bir koruma sağlarken, kullanıcılarına daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir deneyim sunuyor.
 
Galaxy S24+ ve Galaxy S24 modelleri, arka kapak ile yan çerçevelerin kesintisiz bir şekilde birleştiği aerodinamik bir tasarıma sahip. Bu özellik, serinin estetik açıdan daha üstün bir görünüm kazanmasını sağlıyor. 
 
Ayrıca Samsung, Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra modellerine dünyada ilk kez 7 yıllık yazılım ve güvenlik güncelleme taahhüdü sunarak, akıllı telefonların ömrünü yeniden tanımlıyor. Böylece şirket, elektronik atıkların azalmasına ve doğal kaynakların daha verimli kullanılmasına da katkı sağlıyor. 
 
Eşsiz renk seçenekleriyle sadece Samsung'un online mağazasında bulunan Galaxy S24 Serisi cihazları keşfetmek ve satın almak için https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s24-ultra/ adresi ziyaret edilebiliyor. Samsung ayrıca, eski telefonlarını yenilemek isteyenler için 29 Şubat tarihine kadar özel bir Değişim Kampanyası sunuyor. 
 
Kampanya kapsamında, eski cihazlarını yetkili bir satış noktasına teslim eden ve Galaxy S24 Serisi’nden yeni bir telefon alan tüketicilere, seçtikleri modele göre bağlı olarak 5.000 TL, 6.000 TL veya 8.000 TL ek takas destek sağlanıyor. 
 
Samsung’un Değişim Kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak isteyen tüketiciler, https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s24-serisi-kampanya-kosullari adresini ziyaret edebilirler. 
 
[1] Canlı Çeviri (Live Translate) için bir ağ bağlantısı ve Samsung Hesabına giriş yapılması gerekir. Canlı Çeviri yalnızca cihaza önyüklü olarak gelen Samsung Phone uygulamasında kullanılabilir. Bazı diller için dil paketi indirilmesi gerekebilir. 
 
Hizmet kullanılabilirliği dile göre değişebilir. Çeviri sonuçların tutarlılığı garanti edilmez. Lansman aşamasında Canlı Çeviri özelliği Türkçe desteği sunulmamaktadır. 
 
[2] Chat Asistanı ton önerme özelliği bir ağ bağlantısı ve Samsung Hesabına girilmiş olmasını gerektirir. Özelliği etkinleştirmek için metin uzunluğu gereksinimleri karşılanmalıdır. Hizmetin kullanılabilirliği, dile göre değişebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez. 
 
[3] Chat Asistanı çeviri özelliği Samsung Hesabına giriş yapılmasını gerektirebilir. Bazı sohbet uygulamaları bu özelliği desteklemeyebilir. Belirli diller için dil paketi indirilmesi gerekebilir. Hizmet kullanılabilirliği dile göre değişebilir. 
 
Bu özellik, çevrilebilir bir dil algılandığında etkinleştirilir. Sonuçların tutarlılığı garanti edilmez. Lansman aşamasında Chat’te Çeviri özelliği Türkçe desteği sunulmamaktadır. 
 
[4] Android Auto’nun yeni özellikleri MR yazılım güncellemesi ile desteklenecektir. 
 
[5] Kısaltılmış ve simüle edilmiş sonuçlar, sadece açıklama amaçlıdır. Sonuçlar görsel eşleşmelere bağlı olarak değişebilir. İnternet bağlantısı gerektirir. Kullanıcıların Android işletim sistemlerini en yeni sürüme güncellemeleri gerekebilir. 
 
Ürün işlevselliği uygulamanıza ve cihaz ayarlarınıza bağlı değişebilir. Bazı işlevler belirli uygulamalarla uyumlu olmayabilir. Hizmetin kullanılabilirliği ülkeye ve dile göre değişir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez. 
 
[6] Not Asistanı ağ bağlantısı ve Samsung Hesabına giriş yapılmış olmasını gerektirir. Karakter sınırı vardır. Hizmet kullanılabilirliği dile göre değişebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez. Çeviri özelliği Türkçe desteği sunmamaktadır. 
 
[7] Ses Kaydı Asistanı için bir ağ bağlantısı ve Samsung Hesabına giriş yapılması gerekir. Ses Kaydı Asistanı yalnızca önceden yüklenmiş Samsung Ses Kaydedici uygulamasında veya önceden yüklenmiş Samsung Telefon uygulaması kullanılarak kaydedilen dosyalarda kullanılabilir. 
 
Önceden yüklenmiş Samsung Telefon uygulamasındaki ses kayıt özelliği, bazı ülkelerde desteklenmeyebilir. Ses dosyalarının işlenebilmesi için kayıtların 3 saatten kısa olması gerekir. 
 
Ses Kaydı Asistanı’ndaki özetleme özelliği, belirli bir karakter sayısı karşılandığında etkinleştirilebilir. Hizmet kullanılabilirliği dile göre değişebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez. Çeviri özelliği Türkçe desteği sunmamaktadır. 
 
[8] AP performans iyileştirmeleri, önceki nesil yonga setiyle kıyaslanmıştır. Gerçek performans, kullanıcı ortamına, koşullara, önceden yüklenmiş yazılım ve uygulamalara bağlıdır. 
 
[9] Snapdragon markalı ürünler, Qualcomm Technologies, Inc. ve/veya iştiraklerinin ürünleridir. 
 
[10] Galaxy S24 Ultra, Galaxy S23 Ultra ile karşılaştırılmıştır.
 
[11] Galaxy S24 Ultra'daki Dinamik AMOLED 2X ekran, DCI-P3 renk aralığında sunduğu yüzde 100 Mobil Renk Hacmi için VDE Almanya'dan sertifika aldı. Bu, görüntülerinizin soluk olmadığı ve farklı parlaklık seviyelerinden bağımsız olarak inanılmaz derecede canlı renkler elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Ekran, 2.600 nit'e kadar en yüksek parlaklığa ulaşabilmektedir. 
 
Daha parlak bir görüntü kalitesi sunmak için dijital içerikteki karanlık ve aydınlık taraflar arasındaki kontrastı iyileştirmektedir. Ekran, mobil deneyiminizi daha sürükleyici hale getirmek için 5.000.000:1 kontrast oranına sahiptir. 
 
[12] Corning® Gorilla® Armor, Galaxy S24 Ultra'nın ön ekranında kullanılmıştır. Yansıma testi, rakip çözümlerden alüminosilikat kapak camıyla kıyaslanarak, çizilme testi ise tipik bir camla kıyaslanarak yapılmıştır. 
 
[13] Sırasıyla Galaxy S23+ ve Galaxy S23 ile karşılaştırıldı. Her modelin ekran ve cihaz kasa boyutu: Galaxy S23+ (6,6 inç, 76,2 x 157,8 x 7,6 mm); Galaxy S24+ (6,7 inç, 75,9 x 158,5 x 7,7 mm), Galaxy S23 (6,1 inç, 70,9 x 146,3 x 7,6 mm), Galaxy S24 (6,2 inç, 70,6 x 147 x 7,6 mm). 
 
[14] Titanyum yalnızca cihazın yan çerçevesinde kullanılmıştır. Ekran çerçevesinde, ses seviyesi tuşları ve yan tuşlarda yer almamaktadır.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad